Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Στάθη , εχεις 5 μηνύματα και τα 5 είναι το ίδιο ερώτημα σε 5 διαφορετικά Θέματα.Δε νομίζω ότι αυτό συμβαδίζει με τους κανόνες λειτουργίας αυτού του φόρουμ.Σε παρακαλώ διαβασε τους Κανόνες Συμμετοχής.

Link to comment
Share on other sites

(sorry για το offtopic τωρα το ειδα...)

Stathis13 το μονωτικό που ψάχνεις είναι αυτού του τύπου.

kymmatoeidh.JPG

 

Πάτα εδώ

http://lmgtfy.com/?q...

Edited by HARDCORE
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τιμή ζώνης για εκτός σχεδίου περιοχή Καλάνδρας, Δήμος Κασσανδρείας, περ. ενότ. Χαλκιδικής?

Link to comment
Share on other sites

πας

[και τα "σωζεις"..]

α] "αντικειμενικες 2011" Δεν ειναι η Καλανδρα...

β] Αντικειμενικες αξιες 2007 Δεν ειναι

γ] Ελαχιστες τιμες ζωνης ανα περιφερειακη ενοτητα.

Χαλκιδικη =500.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μήπως γνωρίζει κανείς για εκτός σχεδίου εντός οικισμού στην περιοχή του δήμου Λαγκαδά-δ.δ.Λαγυνών;Πάω με της περιφερειακής ενότητας Θεσ/νικης 500ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Θα το εκτιμούσα πολύ εάν κάποιος συνάδελφος που δραστηριοποιείται στην περιοχή, θα μπορούσε να με ενημερώσει για το ποια είναι η τιμή ζώνης (για 4014) στα εκτός σχεδίου ακίνητα στο Νέο Λεβύσι Μαρκόπουλου Ωρωπού (προς Ζωοδόχο Πηγή).

 

Από την μέχρι στιγμής έρευνα που έχω κάνει, έχω καταλήξει ότι πρέπει να χρησιμοποιήσω ΤΖ 600€ (Η ελάχιστη της Π.Ε. Ανατολικής Αττικής) αλλά θα ήθελα και κάποια επιβεβαίωση από κάποιον που έχει έχει αντιμετωπίσει ήδη το ζήτημα.

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Ακινητο ανηκει σε Δημο αλλα ειναι εκτος σχεδιου, σε 100μ απο τα ορια του σχεδιου πολεως, με ελαχιστη του Δημου 700 και ελαχιστη του Νομου 550 τι βάζω?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.