Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Εδρα στον παναθηναικο και καθε παναθηναικο που κανει επεισοδια για ενα χρονο στη Ροδο ή στην Αλεξανδρουπολη.Αν ξανακανει, για 2 χρονια κ.ο.κ

Δεν θα μεινει αληταριο για αληταριο...

Link to comment
Share on other sites

Παντου εχουμε οπαδούς. Και σε φιλικό στην Κύπρο το γηπεδο ηταν γεμάτο Παναθηναϊκους... Η μήπως νομίζεις οτι μονο στην Αθήνα πέφτει ξύλο;

Είπαμε τωρα που η διαφορα μειώθηκε θα τα κανουμε ολα!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

ειμαι υπερ να πάρουμε μέτρα όπως πήρε η θατσερ στην αγγλία...

 

και ας είμαι ΠΑΟΚ και ας ξέρω ότι θα την φάμε από τους πρώτους

 

 

εγώ στο γήπεδο το παιδί μου έτσι δεν το πάω.....στην τελική αν θέλουν κάποιοι να ξεσαλώνουν τα μπουρδ@@@  έριξαν τιμές....

 

 

μου λέει ο κουμπάρος να πάμε καραισκάκη με τα μικρά και φοβάμαι μην φωνάξει ΠΑΟΚ ο μικρός

Link to comment
Share on other sites

Για να μαθαίνει ο Ικαρος σε αυτό το ματς ήμουν μέσα ,14 χρονών με τον πατέρα μου και τους θείου μου , ανάμεσα σε παναθηναικούς και πανιώνιους στην 11 θύρα , σε ένα γήπεδο γεμάτο (18500 εισιτήρια ) Μάλιστα όταν έχασε αυτό , ο Γαλάκος τον μούτζωσαν πανιώνιοι και παναθηναικοί μαζί (για αυτό το θυμάμαι καλά) 

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλες εποχές θα ξανάρθουν ομως... Θα δείτε

Συγχαρητήρια στην ντνιπερ σήμερα που πέταξε εκτός Ευρώπης τον γαύρο. Απο επιτυχία σε επιτυχία ο Παρέιρα... Το καλοκαίρι φεύγει λεει; Η πιο πριν χαχαχαχα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και  Ikare τα εισιτήρια ήταν 18500 το γήπεδο είχε παραπάνω αφού εμείς με πέντε εισιτήρια μπήκαμε τέσσερις θείοι μου , τέσσερα ξαδέρφια μου εγώ ο αδερφός μου και ο πατέρας μου και ένας ακόμα άσχετος που φώναξε σε αυτόν που έβλεπε στην είσοδο  τα εισιτήρια  ότι ήταν στα πέντε , στα πέντε .... 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

11018868_843208872409360_349243835148165

 

Είναι δυνατόν παίζει αυτός και όχι ο πατριώτης μου Αυλωνίτης 

 

 Και με τέτοιο επίθετο που πάει να κάνει καριέρα Είναι το ίδιο σαν και εμένα να προσπαθούσα το ίδιο με το ονοματεπώνυμο μου δηλαδή GEORGE MICHAEL Που πας ρε μεγάλε , με τέτοιο τεράστιο επίθετο , σε προλάβανε μεγάλε άλλοι

Link to comment
Share on other sites

μαθηματα  ...λατινικων..
 
Αθήνα

Με μια λιτή ανακοίνωση υποδέχθηκε, τουλάχιστον προς το παρόν, την απόφαση της πρωτοβάθμιας πειθαρχικής επιτροπής της Σούπερ Λίγκας ο Παναθηναϊκός.

Υπενθυμίζεται ότι το βράδυ της Πέμπτης η διοργανώτρια αρχή επέβαλε στους «πράσινους» αφαίρεση τριών βαθμών από το τρέχον πρωτάθλημα, δύο αγωνιστικές κεκλεισμένων των θυρών και 100.000 ευρώ πρόστιμο για τα έκτροπα στο ντέρμπι της περασμένης Κυριακής με τον Ολυμπιακό.

«Η σημερινή απόφαση μας θλίβει και είναι άδικη. Per aspera ad astra (σ.σ Μέσα από τις δυσκολίες θα φθάσουμε στα αστέρια)» αναφέρει η ανακοίνωση του Παναθηναϊκού.

 

τις καλημερες μου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.