Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Τώρα γύρισα...Τι είχαμε σήμερα?

 

Καλώς τα παιδιά......Καλώς τα γαυράκια..... 2-1

 

Ο ευρωζήτουλας Περέιρα τη δουλειά είχε να προκαλέσει την 13???? Δεν τον δασκάλεψε κανένας? Εφαγε τις φάπες του και ησύχασε

 

Χοντρέ περαστικά!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Ίκαρε θεέ!!!

 

ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13

ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤ!!

Edited by kioanni
Link to comment
Share on other sites

Εύκολα περνάτε τα άισχη της 13 και τα αίσχη της διατησίας που άφησε τον γαύρο να τελειώσει με 11 και έπαιζε πάλι υπέρ του χοντρού .

Link to comment
Share on other sites

Από  την  ανακοίνωση του ΠΣΑΠ:

«Το πλέον δυσάρεστο για το ποδόσφαιρο μας δεν είναι ότι τα επεισόδια στα γήπεδα συνεχίζονται με αμείωτη και μάλλον αυξανόμενη ένταση, αλλά, ότι ΟΛΟΙ πλέον συμφωνούμε ότι ο κατήφορος δεν έχει τελειωμό.
Όσα έγιναν στο ντέρμπι Παναθηναϊκού - Ολυμπιακού αλλά και κατά δεύτερο λόγο στην αναμέτρηση Λάρισας-Ολυμπιακού Βόλου, απλώς επιβεβαίωσαν όσα γνωρίζουμε και καταγγέλλουμε, δίχως να ανταποκρίνεται κανείς.
Μόνο από σύμπτωση δεν θρηνούμε νεκρούς σήμερα.
Φωτοβολίδες στα τυφλά, ευθεία απειλή της σωματικής ακεραιότητας συναδέλφων μας αλλά και παραγόντων, ψυχολογική και λεκτική βία.
Αυτό δεν είναι ποδόσφαιρο.
Και δεν παίζουν ρόλο τα χρώματα.
Χθες τα είδαμε αλλού, σήμερα αλλού, αύριο αλλού.
Στα γήπεδα μας, η κατάσταση έχει ξεφύγει απο τα όρια.
Θέλετε κι άλλους νεκρούς για να ησυχάσετε;
Αυτός είναι ο στόχος;
Δε φθάνει το αίμα που έχει ήδη κυλήσει στα γήπεδα;
Η νίκη δεν πρέπει να είναι το ζητούμενο.
Κι αυτό ας το καταλάβουν όλοι.

Οχι μόνο οι οπαδοί και οι παράγοντες αλλά και οι προπονητές που ρίχνουν λάδι στη φωτιά, έστω δίχως να είναι αυτή η πρόθεση τους."

 

-----------------

Προς τους συντακτες  του ΠΣΑΤ

 

Σωστα ολα αυτά και όλοι συμφωνούμε

ΟΜΩΣ,

εσεις δεν είχατε καμμια δουλειά  να γραψετε το "απολογητικο υπομνημα" του περέιρα,

που πήγε -λεει- να   "ελεγξει" τα ....διχτυα...μπροστα στην θυρα 13..,

ενέργεια που έβαλε  φωτιά στην κερκίδα,

και .ο οποίος ενήργησε

"εστω χωρις να ειναι αυτη η  προθεση του" [????!!!!!!]

 

δλδ.

σε πόσα άλλα ματς  εχει παει αυτος ο τυπος να "ελεγξει" τα διχτυα???

 

υγ

αυτο το "εστω" εναι "ολα τα λεφτα".........

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

 τα αίσχη της διατησίας που άφησε τον γαύρο να τελειώσει με 11 και έπαιζε πάλι υπέρ του χοντρού .

το χαβά σου εσύ…

 

κ φαντάσου λέει να γινόταν γκολ η φάση του ντουρμαζ , τι αλλο θα κάνατε ???

 

υγ

 Ότι κ αν λέμε, δεν νομίζω ότι μπορούμε να κάτσουμε μαζί κ να δούμε παρέα ένα τέτοιο αγώνα...........    

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι με κανένα και κυρίως με τους γαύρους της βριζούπολης και της παράγκας

αλλά...

θα φάει ο ΠΑΟ -15 βαθμούς όπως ο ΠΑΟΚ πέρυσι?

(μην πει κανείς -3 γιατί -3 στα playoff μέτραγε ως -15 στην κανονική)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω την λύση και είναι η αποβολή όλων αυτών των ομάδων από το πρωτάθλημα μετά από ένα αριθμό επανάληψης των γεγονότων αυτών ή και διάλυσή τους αν συνεχίζουν το βιολί αυτό Αλλά αυτό θέλει πολιτικές ανάλογες με αυτές που δεν θέλουν και μνημόνια στην πράξη και όχι στα λόγια

Link to comment
Share on other sites

το χαβά σου εσύ…

 

κ φαντάσου λέει να γινόταν γκολ η φάση του ντουρμαζ , τι αλλο θα κάνατε ???

 

υγ

 Ότι κ αν λέμε, δεν νομίζω ότι μπορούμε να κάτσουμε μαζί κ να δούμε παρέα ένα τέτοιο αγώνα...........    

Εγώ μπορώ μιά χαρά να κάτσω μαζί σου . Εσύ ζορίζεσαι να κάτσεις μαζί μου  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Αν και γυναίκα , παρακολουθώ ποδόσφαιρο και μπάσκετ επίσης.(Επιτέλους από την προηγούμενη εβδομάδα ξεκίνησε και πάλι το Champions League !!  ίσως είναι και απο τους τυχερούς συζύγους ο άντρας μου , που δεν ζει την γνωστή μουρμούρα :smile:   ).

To ότι μετά από κάθε αγώνα Bundesliga οι παίχτες και των δύο ομάδων , μένουν στο  γήπεδο , αγκαλιάζονται και μιλούν μεταξύ τους , είναι κάτι που μάλλον δεν πρόκειται ποτέ να το δούμε στα ελληνικά γήπεδα ;έτσι ???

Είναι δυνατόν να έχω πάει 3 φορές στην  Allianz Arena και εδώ καμία φορά σε γήπεδο?(εξάλλου και τι να δω... κλωτσοσκούφι ?)Η άποψή μου είναι ότι  όλοι και όχι κάποιοι δεν θέλουν να αλλάξει η κατάσταση γιατί πολύ απλά κερδίζουν. Από  τους δημοσιογράφους που ξεκινούν 15 μέρες πριν και πυροδοτούν την ατμόσφαιρα με τα γραφόμενά τους στις τόοσες αθλητικές εφημερίδες , μέχρι την ΕΠΟ που φυσικά δεν την συμφέρει η διακοπή του "πρωταθλήματος ".

Εδώ η Chelsea βρήκε τους "φιλάθλους" της  και τους απέβαλλε από το γήπεδο, ενώ εδώ μαζί τα πίνουνε (κατά το γνωστό μαζί τα φάγαμε).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.