Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

χαχαχαχα, ελα να αναψουν λιγο τα αίματα!

 

Γω περιμένω να πάρω εισητήριο τη δευτέρα για το ματς με τον αγιαξ και προβλέπω να πεφτει το σύστημα απ'τις 9 το πρωι...

13782094_1280335288657079_65772894525985

 

Από φίλο ΠΑΟΚ τζή 

Link to comment
Share on other sites

Kαλή επιτυχία να έχουν όλοι εύχομαι (πλην ενός που δε θα με νοιάξει και ιδιαίτερα  :mrgreen:  )

 

Κάτι μου λέει όμως ότι ο ΠΑΟΚ δε θα περάσει, και το λέω χωρίς καμιά δόση εμπάθειας

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το εισητηριάκι GeorgeMichael !!!

 

Για την ακρίβεια 5.

 

Απ'τις 8.15 το πρωι στο πισι, 9:10 άνοιξε το σύστημα για να κάνω τις αγορές μου.

 

Και φιλος που μπηκε στο συστημα στις 10:00, στις 14:00 (!!!) ήρθε η σειρά του να παρει εισητήρια.

 

Κατα τ'αλλα στα εκδοτήρια χαμός, οπως τα έδειξες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα πήρα, 9:27 !!!!! 

 

Αγόρι μουυυυυυυυυ!

 

Υ.Γ. πάντως μεγάλα παρτάλια και κομπλεξικοί αυτοι οι 150 του άγιαξ. Αφού γνωρίζετε βρε μικρές ολλανδέζες οτι για και για 20 ατομα, πρεπει να κλείσουμε ολοκληρη θύρα (την 8-) και να "χασουμε" 5-6000 εισητηρια. Γιατί δε δέχεστε να πάτε στα VIP, στα επίσημα έστω...

 

Μόνο και μόνο γι'αυτο θελω να τους περάσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

καλή επιτυχία σε όλους , αλλά και ιδιαίτερα στους ΠΑΟΚ τζήδες γιατί όσο νάνε εμείς οι Πανιώνιοι έχουμε καλές σχέσεις με τον ΠΑΟΚ πολλά χρόνια τώρα σε επίπεδο φιλάθλων 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το εισητηριάκι GeorgeMichael !!!

 

Για την ακρίβεια 5.

 

Απ'τις 8.15 το πρωι στο πισι, 9:10 άνοιξε το σύστημα για να κάνω τις αγορές μου.

 

Και φιλος που μπηκε στο συστημα στις 10:00, στις 14:00 (!!!) ήρθε η σειρά του να παρει εισητήρια.

 

Κατα τ'αλλα στα εκδοτήρια χαμός, οπως τα έδειξες.

Και εγώ 8:15 μπήκα και έβλεπα το ανθρωπάκι να περπατά.... 9:15 με έβαλε τελικά... Μέχρι να ψάξω, με πέταξε έξω και 2 φορές για να ξαναδώσω κωδικούς (ευτυχώς δεν έχασα την σειρά) πέρασε το τέταρτο..... Μόλις δίνω στοιχεία και πάει πληρωμή, τηλ. φιλαράκι να πάρω και για αυτόν 4.. Τώρα του λέω.....

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ευχοταν ( δεν ζει πια) και ενας φιλος παλαιστινιος, μαλλον πιο φανατικος βαζελος ακομα και απο σενα

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 8:15 μπήκα και έβλεπα το ανθρωπάκι να περπατά.... 9:15 με έβαλε τελικά... Μέχρι να ψάξω, με πέταξε έξω και 2 φορές για να ξαναδώσω κωδικούς (ευτυχώς δεν έχασα την σειρά) πέρασε το τέταρτο..... Μόλις δίνω στοιχεία και πάει πληρωμή, τηλ. φιλαράκι να πάρω και για αυτόν 4.. Τώρα του λέω.....

 

θα μαι στο καφενείον το νέον κοντά στο γήπεδο. Πέρνα να κεράσω μπύρα.

 

Υ.Γ. ναι ίκαρε, δε πίνουμε όλοι τούμπαλίμπρε!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.