Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

O στόχος για φέτος έχει ήδη επιτευχθεί . 

 

Τώρα παλεύουμε για την υπέρβαση .

 

Επίσης ο στόχος της απώλειας 25 δισ από τον γανυμήδη έχει επίσης επιτευχθεί .

 

Τώρα πέσαμε στην 15η θέση , οπότε συνεχίζεται η σιγουριά των προκριματικών μέχρι την αλλαγή του τσου λου που θα μείνουν μόνιμα . :mrgreen:  8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ο ευρωπαίος ακάθεκτος στην Ευρώπη με 2 στα 2  !!!!!!!! 

αφήνοντας πολλές ελπίδες για την μελλοντική του πορεία........

Link to comment
Share on other sites

Ο ευρωσφαλιαρας της αλί μπαμπά βγήκε παγανιά να χαρεί λιγάκι γιατί ο χοντρός φέτος θα του κόψει την μπάλα... ζούζα το αλογάκι παλατάκοοοοο

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

...όπου ζευγάρωσε με ΑΠΟΕΛ 2/2 και βγήκε να πει για Θέλτα που κοιμήθηκε ο θεός. Τώρα έχει πάει για κορνδεδες ποιος είναι ο επόμενος προπονητής του γαύρου είπαμε;

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είμαι ευχαριστημένος από την ομάδα . Γιατί έχω συναίσθηση που μας κατάντησαν τα υπαλληλάκια της 13 , οπότε καλά πάμε . Βέβαια το κοράκι πρέπει να πνιγεί από το λαζάνι για να εξιλεωθεί .....

Link to comment
Share on other sites

Αν και κέρδισε την ομάδα μου , το χάρηκα Μπράβο στην Κύμη 

 

http://eviabasket.gr/?p=14539#more-14539

 

Αύριο μόνο να μην κερδίσουν και στο ποδόσφαιρο (η Κύμη)  γιατί παίζουν στην πόλη μου με τον ΑΟ Καρύστου για το τοπικό Είμαι και σε διαδικασία επιστροφής και πάλι στα γήπεδα με την τελευταία  μου ομάδα τον ΑΟ Μαρμαρίου , προς το παρόν για προπονήσεις (πήγα καλά όπως μου λένε τα παιδιά ) και θα δω σε ένα μήνα πως θα είμαι ώστε να αποφασίσω αν θα βοηθήσω πάλι και αγωνιστικά . Που ξέρεις Βασίλη μπορεί να βρεθώ και πάλι αντίπαλος με τον ΑΟ  Κύμης έστω και σαν αλλαγή από τον πάγκο (μόνο μην δουν την ημερομηνία γέννησή μου στο δελτίο γιατί με έχουν για κάτω από 40 και για αυτό μου ζήτησαν να επιστρέψω  ) Αύριο παίζουν στην Σκύρο το Μαρμάρι επομένως θα δω το παιχνίδι με την προτελευταία ομάδα μου τον ΑΟ Καρύστου με τον ΑΟ Κύμης 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.