Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Νταξ ήμασταν χάλια τι να λέει τώρα; Μην χαζογελατε όμως γιατί έχει πολύ ψωμί και μην έχουμε τίποτα δράματα στην πορεία...

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Όντως δε λέει τίποτα

 

Να διαβάζεις πρωτοσέλιδα "Πράσινης" πριν από ματς ΟΣΦΠ ΠΑΟ τα τελευταία 2 χρόνια, αξία ανεκτίμητη  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είμαι πανιώνιος αλλά αν είσαι Νεο Κοσμίτης δεν μπορεί να είσαι πανιώνιος και να μην είσαι και Θρίαμβος Η ομάδα που έπαιξα μπάλα όσο ήμουν στην Αθήνα (με μια χρονιά μόνο διακοπή στην Λαύρα  Αργυρούπολης )  Η ομάδα που έπαιξε ο πατέρας μου (Δόξα Αθηνών η οποία μαζί με τον Φοίβο το 1967 έκαναν τον Θρίαμβο) Η ομάδα που έβγαλε παιχταράδες όπως ο Θανάσης Σαραβάκος , Δέδες και Πουπάκης 

 

Εδώ με προπονητή τον "Νέστωρα"  και έχω την χαρά να έχω γνωρίσει δυο από την εντεκάδα που τώρα δεν ζουν Τον Θανάση Σαραβάκο και τον Κελεπούρη 

 

14656264_1590452151260899_64296527260264

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν του βγαίνει του Σάββα με την εδώ παράγκα και έχει βάλει τον γιόκα του με την ευρωπαική . Αντί για 7 βαθμούς τουλάχιστον η ομάδα έχει μόλις ένα με προκλητικά διαιτητικά κόλπα ....

Link to comment
Share on other sites

Απλά μεγάλωσε η ομάδα και παίζει μπάλα σε όλη την ευρώπη.

 

Υ.Γ.

 

Ο καπετάνιος μας έμαθε σωστά τα κόλπα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ανθρώπινο λάθος... (βέβαια το ίδιο ανθρώπινο λάθος δεν έκανε στο ροντρίγκεζ)

Η κόκκινη στον μποτία όμως και η άλλη στον !@#$%γεβιτς, δεν είναι.....Γιατί κανέναν δεν τους πιάνει ο νέος κανονισμός αφού το ένα ήταν από πίσω και το άλλο επικίνδυμο...

Δεν πειράζει..... Ας τα βάζαμε αυτά που έπρεπε να βάλουμε, για να γίνονταν ακόμα χειρότερα από τα λαμόγια..... Αλλά τους δίνουμε δικαίωμα και πάλι.....

Βάλτο ρε τζάλμα....Βάλτο, το πόδι σου μέσα.....

Link to comment
Share on other sites

Κλασσική γαύρικη διαιτησία . Η αμφιβολία υπέρ του γαύρου , είτε επιτίθεται , είτε αμύνεται , είτε κλωτσάει αντιπάλους .

Link to comment
Share on other sites

Είπαν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ, που για να δωθεί κίτρινη στη Τούμπα σε παίχτη της ΠΑΟΚάρας πρέπει ο αντίπαλος να βγάλει αίμα

 

Αναφορικά με το off side πάντως είναι προφανές ότι άπαντες ξεχνάτε (εσκεμμένα προφανώς) την οδηγία της UEFA σύμφωνα με την οποία η αμφιβολία είναι πάντα υπέρ του επιτιθέμενου...

 

Στη παραπάνω φωτογραφία φαίνεται μόνο το πόδι του Ιντέγιε να είναι μπροστά, άρα είναι ο ορισμός της ως άνω οδηγίας...

Edited by AristidisZ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.