Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Akatallilo.jpgΓαύρε........

 

Σε ξεφτίλισα μέσα στο τηγάνι.................

 

Σε έκανα να παρακαλάς να τελειώσει και να φεύγεις κλαμένος στο 80......

 

Σου πήρα το αήττητο που τόσο ήθελες.......

 

Δεν μου έκανες ούτε μία ευκαιρία!!

 

Σε έπαιζα για πλάκα....

 

 

Αήττητο έ........να!!

 

4άρα έ?..........να!!

 

Πάρε 3 τώρα και σιωπή!!!!!!!!!

post-27467-0-91351100-1393793612.jpg

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Ίσως βιάζομαι ,αλλά θα το γράψω Τώρα κατάλαβα γιατί έτρεχε τόσο διαολεμένα την τρίτη ο γαύρος και γυάλιζε το μάτι τους 

Link to comment
Share on other sites

καλά κάνω και δεν παίζω... 

 

Το ουσιαστικό ερώτημα όμως είναι.... έπαιξε κάποιος 100.000 ευρώ στο 0-3 ή έστω καμιά 10αριά να έπαιξαν μαζεμένα κάπου στα 10.000 ευρώ?

 

Διότι το να υπάρχουν μπόλικοι που να έπαιξαν 50 ή 100 ευρώ σε ένα κουφό αποτέλεσμα 0-3 με βάση την δυναμική των ομάδων, νταξ γίνεται... αλλά 10λιαρα ή και πιο πολλά είναι επένδυση.

Ως γνωστόν οι επενδύσεις γίνονται με γνώση δεν γίνονται με βάση την τρέλα... 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μυήθηκε και ο 2 χρονών ανιψιός μου... :) :) :)
2 ώρες μετά το παιχνίδι και ακόμα φώναζε ΠΑ-ΝΑ-ΘΗ-ΝΑ-Ι-ΚΟΣ χοροπηδώντας στο κρεβάτι και τρέχωντας μέσα στο σπίτι.Πανηγυρίζαμε και τραγουδούσαμε παρέα,βγάλαμε πάμπολλες φωτογραφίες και βίντεο,του φορέσαμε με τον αδερφό μου μπλούζες,κασκόλ,καπέλα κ.λ.π...

ΑΞΕΧΑΣΤΗ βραδιά... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στο βαζελο για την ανελπιστη νικη απεναντι στο γαυρο

Εχουμε μαθει να βαπτιζουμε στημενα ολα τα παιχνιδια των οποιων τα αποτελεσματα απλως δεν καθησαν νορμαλ

Να θυμισω μονο το χαμενο ττε-α-τετ του Ολαιταν στο 0-0 και το χαμενο πεναλτι...

Κατα τα λοιπα ο γαυρος υποτιμησε με μπλαζε υφακι το βαζελο και το πληρωσε

Και πανω που νομιζα πως απο αποκρουση της μπαλας οπου να ναι, μονον ο Αρης τρωει γκολ, τελικα τρωει κι ο γαυρος...

 

Στα της πολης μου, η γνωστη κλικα τα καταφερε και παλι και εφαγε και το Στεφενς...

Ο,τι θελει κανει... Ανεβοκατεβαζει προπονητες, διοικησεις, παικτες...

Μπραβο μαλακες...

Παρτε τον καρπουζα απο το εστοριλ με το καφε δερματινο του χρονου να δειτε μπαλαρα...

 

Και περιμενα 2 αγωνιστικες να τον διωξει ο Σουλαρος αλλα δε με εκαναν τη χαρη...

Link to comment
Share on other sites

Είχα πολύ καιρό να κάνω login αλλά....

...δεν κρατήθηκα.

 

Τέτοια χαρά ο Παναθηναικός είχε να μου δώσει από το 1991-92, το 3-0 με την κεφαλιά-γκολ του Σαραβάκου από την πάσα του Μπορέλι...

 

Τι έπος ρε πούστη μου!! Τι καύλα να βλέπεις τα ξενερωμένα γαβράκια στο γήπεδο. Ε πρέπει να πόνεσε...είχανε καιρό να νιώσουνε έτσι...και πέναλντι τους δώσανε πάλι, και τα επεισόδια από την ξενέρα τους τα κάνανε (που όταν τα κάνει ο Παναθηναικός το ματσάκι το δίνουνε στο Γάβρο και ο Παναθηναικός ξεκινά με -2 την επόμενη σαιζόν...).

 

Με όλη μου την καρδιά , ελπίζω να μας μιμηθεί η Μάντσεστερ. Ελπίζω να ξαναχάσουνε 3-0 στο Μάντσεστερ (ή και παραπάνω), αμέσως μετά την φιέστα!

 

Η χολέρα που λέγεται Ολυμπιακός της τελευταίας 20ετίας πρέπει να σταματήσει. Καλή τύχη MAN Utd!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.