Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

με τη λογική που το έθεσε ο Inzaghi θα μπορούσα να πω Κούδας

αλλά προσωπικώς...

είχα μια έντονη συμπάθεια στις μειοψηφίες εκ γενετής  :huh:

γόνος "Αθηναίου" και Μικρασιάτισσας στη Θεσσαλονίκη

σε γειτονιά αρειανών (με ξαδέρφια Ολυμπιακούς και Αρειανούς)

ήμουνα αθλητής στον ΠΑΟΚ για τη φανέλα με το δικέφαλο (αλλά δεν πήγαινα ως οπαδός στο γήπεδο εκτός από κάτι φιλικά ~7 αγώνες)

και δεν θεωρώ ότι είμαι τόσο οπαδός ώστε να με χαλάνε οι ήττες ή να με φουσκώνουν οι νίκες, αλλά ...ασχολούμαι

ακύρωσα την δήλωσή μου εδώ λόγω της διαφήμισης κάποιας εταιρείας στις φανέλες του βόλεϊ 

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Λαι εγώ λογω μειοψηφιών. Όλοι οι φίλοι ΠΑΟ ΟΣΦΠ γίνονταν στο δημοτικό...Ο κολλητός μου ΑΕΚ και εγώ ΠΑΟΚ. Για αντίδραση. Όμως μετά έγινα πολύ συνειδητοποιημένος και το αιμα έγινε ασπρόμαυρο...μετα από κάθε πίκρα περισσότερο πόρωση...και ας έχω να παω γήπεδο 18 χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά στην Λεωφόρο παιδάκι της δευτέρας δημοτικού . 1967 . Παναθηναικός - Τρίκαλα 4-0 . Τραυματίας ο Οικονομόπουλος και πρώτη εμφάνιση του Κωνσταντίνου . Μετά μεγαλώνοντας ήρθε και το Γουέμπλει και μετά όλα ήταν μιά λογική εξέλιξη .

 

Σαν σωστός Παναθηναικός , όμως δεν πήγα ποτέ στην 13 . Προτιμούσα την 7 η την 12 που δεν σε στράβωνε και ο απογευματινός ήλιος .

Link to comment
Share on other sites

Γαυρος του Βορρα vs Γαύρος του Νότου σημειώσατε 1...

 

Καλά βαδίζει ο παοκ στα χναρια του προτυπου...

Link to comment
Share on other sites

Οι γαύροι προετοιμάζονται λένε για τον ματς της Αγγλίας...... Η πλάκα είναι να φάνε 3-4 εκεί να δω μετά που θα κρυφτούνε...

Α, ξέχασα...περιμένουν να κάνουν φιέστα με την Καλλονή...χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Οι γαυροι φοβηθηκαν μετα τα οσα εγιναν με τον Ολαιταν (πιθανοτατα λογω ντοπας) και ειπαν να καθαρισουν λιγο μεχρι το παιχνιδι εκεινο....

Ετσι κι αλλιως ανευ σημασιας ητανε. Στο κυπελλο 2 ψωλιες θα τους ριξουνε...

Link to comment
Share on other sites

Οι γαύροι είναι περίεργος λαός....Εύκολα με 2-3 στραβές θα δεις που θα αρχίσουν να στολίζουν τον τηλε-σχολιαστή...Τον Μίτσελ ντε.. :mrgreen: Είναι να μην αρχίσει ο κατήφορος...

 

Οσο για τα παοκια...ξέρουν αυτοί...τα δώσαμε όλα με τον γαύρο και στο επόμενο ήττα...Είναι και στο Βικελίδης...καλώς τα παιδιά..

Link to comment
Share on other sites

Στο Χαριλαου το παιχνιδι ειναι πολυ επικινδυνο...

Βρωμαει ξυλο...

Οι Σουπεραδες ετοιμαζουν σκηνικα....

Με την πρωτη στραβη, κλεινει η φυσουνα, μπουκαρουν μεσα και ανοιγουν κεφαλια...

Δεν εχουν κατι να χασουνε... Πεσμενη ομαδα ετσι κι αλλιως ειναι.

Ετσι και κανει κανα χαζο ο παοκ και μπει να χτυπησει το παιχνιδι, χαθηκανε τα παοκια...

Το παιχνιδι αυτο ειτε θα ληξει ασσος ειτε δε θα ληξει καν...

Αλλο αποτελεσμα δεν υπαρχει...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ήταν και το χτεσινό... Είτε θα έληγε άσσος είτε δεν θα έληγε καν.....

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

Αμφιβάλει κανείς ότι ο Παοκ θα σφαχτεί στο κύπελλο αν χρειαστεί ? Γιατί ο χοντρός τα θέλει όλα και δεν τα αφήνει μόνο στο γεγονός ότι έχει ομάδα τρεις ταχύτητες πιο πάνω 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.