Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ο ένας σιχαμερός το πήρε πάλι και σε άλλους τους παίρνουν το πούλμαν και σε λίγο και τα σώβρακα Σε αυτό το ξεφτιλισμένο πρωτάθλημα έχουμε πρωταθλητή Κάθε πέρυσι και καλύτερα αφού πλέον έχουμε ομάδες σε τρείς ταχύτητες όπου στην πρώτη είναι μόνος του ο Ολυμπιακός Για αυτά τα χάλια κύρια υπεύθυνη είναι η ΟΥΕΦΑ με το εμπορευματοποιημένο τσάμπιον λιγκ και μετά ο Ολυμπιακός που χορεύοντας σε αυτό το εμπορευματοποιημένο τσάμπιον λιγκ και τις πρακτικές του στις εγχώριες διοργανώσεις πότε με έλεγχο της διαιτησίας πότε με πρατικές κάτω από το τραπέζι , πότε με βία   έστειλε όλους τους υπόλοιπους στο Καιάδα και αν συνεχίσει έτσι δεν θα έχει ομάδες να αγωνιστεί πλην τα παραρτήματα του 

 

Τέλος πάντων αυτήν την εβδομάδα θα είμαι με τον ολυμπιακό και ελπίζω να πανηγυρίσω μια μεγάλη πρόκριση στην Αγγλία πως τα καταφέρνουμε με αυτό το πρωτάθλημα να έχουμε ανταγωνιστικές ομάδες στην Ευρώπη δεν το έχω ερμηνεύσει ακόμα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Ασε τους άλλους να πανηγυρίζουν τα πέτσινα...

 

Καλή επιτυχία στην Μανστεστάρα θα αποκαταστήσει την τάξη φορτώνοντας 3-4 τεμάχια.....Παίξτε το over!!!

 

image00322.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε και από τα Γιάννενα . Να φτιάξουμε τουλάχιστον ομάδα .

 

Oμάδα έχουμε.

Ημασταν λιγο άτολμοι στην επιθεση στην αρχή της σεζον, ειχαμε αδύναμη άμυνα, αλλα το κυριότερο ήταν οτι δεν ειχαμε δέσει.

Δεν τον ειδα το σημερινό αγώνα, αλλα τελευταία ο παο δείχνει επιτέλους πόσο καλή δουλεια έχει γινει απο τον προπονητή οσον αφορα στη συνεργασία των παικτων.

Ειμαι πολυ αισιοδοξη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι θα βγούμε 2τεροι....Εδώ θα είμαστε και θα το δείτε..

Ο ομάδα έχει προοπτικές το μόνο πρόβλημα είναι έλλειψη ρευστού μην αρχίσουμε το ράβε ξήλωνε πάλι.. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.