Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση ισχύος Ν.4014/2011 μέχρι 30/12/11


Recommended Posts

δεν γινεται ναναι 3528.....αναγκαστικα θαναι 4---- ....

 

επισης οι παρατασεις μεχρι και ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ θα δοθουν τμηματικα.......γνωστος μου απο υπουργειο οικονομικων μουπε οτι οι εισπραξεις μεχρι και φεβρουαριο μετρανε στον προυπολογισμο του 2011......παραξενο μακουγεται αλλα αν αληθευει θα μας πανε γεναρη και μετα φεβρουαριο

 

υ.γ ανοιγω και απο μια αιτηση ανα ημερα....τις τελευταιες μερες φτασαμε 100.000 + πολυ πιο γρηγορα και καποια μερα νομιζω ανοιξανε 5000 αιτησεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, sorry, παράταση για τον 3843 ήθελα να γράψω προχθές... Υπάρχει καμιά αίσθηση;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και ξαναρωτάω και εγώ. Αυτοί που ήδη πλήρωσαν το παράβολο, δικαιούνται την έκπτωση για την εφάπαξ πληρωμή αν πληρώσουν μέχρι αύριο; Μέχρι πότε παρατάθηκε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Το εφάπαξ και η έκπτωση ήταν (είναι ακόμα ;) μέχρι τέλος Δεκεμβρίου

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έκανα προσωρινή υπαγωγή για έναν πελάτη που είχε πληρώσει παράβολο, επέλεξα εφάπαξ πληρωμή και μου έβγαλε προθεσμία πληρωμής μέχρι 22/12.

Link to comment
Share on other sites

letom: Eπειδή εξετάζω το ενδεχόμενο για επιθυμία πελάτη να πληρωθεί εφάπαξ πρόστιμο, βγάζει κάποιο κουτάκι που τικάρεις ότι έχεις όλες τις μελέτες έτοιμες για να τις υποβάλεις;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις έκανα και εγώ την υπαγωγή για το υπόλοιπο του προστίμου με έκπτωση και μου έβγαλε προθεσμία μέχρι 22-12-11. Το κουτάκι που λέει "διάθεση σχεδίων" και δεν είναι ενεργό, ενεργοποιείται μόλις πληρωθεί και το υπόλοιπο; Και τι κάνουμε με τα σχέδια; Τα υποβάλλουμε και αυτά με κάποιο upload; Επίσης η τεχνική έκθεση που συμπληρώνουμε, γράφεται μόνο εκεί; Το φοβερό βιντεάκι που δείχνει την υποβολή, δεν έχει συνέχεια;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.