Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αλλαγές προστιμου, μετα την οριστικη υποβολη και εφαπαξ καταβολη του.


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 128
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

ειμαι περιπου στο θεμα..

να ρωτησω τελικα αν ετυχε σε καποιον να πληρωθει το παραβολο και να κανει μετα απο 1 μηνα απο την πληρωμη του προσωρινη υπαγωγη και να παει να πληρωσει το υπολοιπο ποσο?πληρωνει προστιμο η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχει πληρώσει κανείς και για κανένα λόγο πρόστιμο μέχρι τώρα.Το μπάχαλο που υπήρχε με τις ημερομηνίες δε νομίζω να τους επιτρέπει να επιβάλουν και πρόστιμα

Link to comment
Share on other sites

αυτο που ισχυει με τις δηλωσεις μου προσωπικα ειναι.........αποταν διαλεξω εφαπαξ η με δοσεις τοτε ισχυει 1 μηνας για πληρωμη.....ολα ταλλα ειναι ΜΠΟΥΡΔΕΣ...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι περιπου στο θεμα..

να ρωτησω τελικα αν ετυχε σε καποιον να πληρωθει το παραβολο και να κανει μετα απο 1 μηνα απο την πληρωμη του προσωρινη υπαγωγη και να παει να πληρωσει το υπολοιπο ποσο?πληρωνει προστιμο η οχι?

 

Δεν νομίζω να έχουν προβλέψει χρονικό όριο μεταξύ της πληρωμής του παραβόλου και της ένταξης της δήλωσης στο σύστημα στο καθεστώς της προσωρινής υπαγωγής.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.