Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άνοιξε ξανά η διαδικασία Πιστοποίησης Προσωρινών Επιθεωρητών από το ΥΠΕΚΑ


savas76

Recommended Posts

xa xa xa xa

ε όχι να ζητάς να το σφυρίξει τώρα που πέρασες μπροστά, εμείς ξεχειμωνιάσαμε στην κορυφή :smile:

μπράβο σου που έστειλες επιστολή, έτσι πρέπει να κάνουμε όλοι σε παρόμοιες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο συνάδελφοι!!

Αντε τώρα να βάλει και την υπογραφή του ο ακατανόμαστος...

Φίλε ssouanis ότι σου απάντησαν την δεύτερη φορά μου είπαν και μένα στο τηλέφωνο και μετά από πίεση και κράξιμο μου είπαν ότι δεν ξέρουν τί άλλο να μου πούν αφού ο υπουργός ΔΕΝ τα υπογράφει και να απευθυνθώ στο υπουργικό του γραφείο!!!

Πολλοί μαζί μπορούμε ΤΕΛΙΚΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Ανοιχτά πλέον μας στερούν τα νόμιμα επαγγελματικά δικαιώματα , το υπουργείο εδώ και ενάμισι χρόνο κάνει καθυστερήσεις στην διεκπεραίωση της διαδικασίας για μόνιμους ενεργειακούς επιθεωρητές , το μόνο πλέον που έχουμε να κάνουμε είναι να διαμαρτυρηθούμε με φυσική παρουσία και οχλαγωγία στο υπουργείο ΥΠΕΚΑ διότι μας στερεί νόμιμα επαγγελματικά δικαιώματα και προάγει τον αθέμιτο ανταγωνισμό , είμαστε άνεργοι εδώ και αρκετό καιρό και εκλιπαρούμε τον υπερόπτη και κυνικό υπουργό για να ενεργοποιήσει τις διαδικασίες που προβλέπονται από την Ε.Ε και εχεί δεσμευτεί η χώρα μας απέναντι της .

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα loser, δεν μπορεί να υπογράφουμε μελέτη ΚΕΝΑΚ και στην επιθεώρηση να μας βάζουν εξετάσεις για μόνιμους και πλήρωνε εξετάσεις...αισχροκέρδια

Link to comment
Share on other sites

Άλλος ένας τσακωμός σήμερα με το ΥΠΕΚΑ!!!!

Χάλια τα νεύρα μου με τους ηλίθιους!!!!!!!!!

Μέχρι τέλη Απριλίου η νέα ενημέρωση...άχρηστοι άνθρωποι!!

Πάλι τα ίδια έλεγαν..εγώ δεν ξέρω ο ένας,εγώ δεν ξέρω ο άλλος και καταλήξαμε να υπάρχει λέει ένας άνθρωπος που είναι αρμόδιος να απαντήσει και φυσικά λείπει!!Φυσικά ονόματα δεν λέμε και τηλέφωνο δεν είχε...

ΟΛΟΙ οι άλλοι ΔΕΝ ξέρουν!!

Link to comment
Share on other sites

Ηταν στραβό το κλίμα...... Η πλήρη αποδιοργάνωση, και τώρα με πρόσχημα τις εκλογές δεν θα γίνει τίποτα.....Ποιος να υπογράψει βρε παιδιά από την Μ.εβδομάδα με την διάλυση της βουλής δεν υπάρχει κανενας....Μην περιμένετε πριν το νέο σχήμα να γίνει τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.