Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εύρεση εργασίας στο εξωτερικό


Simon

Recommended Posts

googlare τα ή μπες στα site των σχολών....πχ εδώ http://www.ntua.gr/index.html

 Πιο εύκολα θα βρεις έτσι απαντήσεις...

Βασικά σου αρέσει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οι ειδικότητες των μηχανικών που ρωτάς κάνουν παρα πολλά σε πολλά πeδιά..
αρχικά κανε ένα google διαβασε από μερικές σχολες k μετά ώρες κάτι που σ αρέσει να σου απαντήσουμε ευχαρίστως :)

σε μερικά άλληλο καλύπτονται

Edited by george_RES
Link to comment
Share on other sites

Με λένε και Φρόσω και Αφροδίτη! Κρατείστε όποιο σας αρέσει, χαχα!! Έχω γκουγκλάρει για να βρω σχετικές απαντήσεις, αλλά δεν καλύπτομαι ούτε από τα site των σχολών, ούτε από τα forums, για αυτό απευθύνθηκα σε εσάς!! Με ενδιαφέρει μηχανολόγος μηχανικός ή και ναυπηγός μηχανολόγος μηχανικός αλλά και πάλι σας επαναλαμβάνω ότι είμαι λίγο έως πολύ άσχετη όσον αφορά το εύρος εργασίας!! Θα με δειυκολύνατε αν μου αναφέρατε επι αυτού!! Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση

 

α) γιατί θες να σπουδάσεις?

β) γιατί θες να σπουδάσεις μηχανικός?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι φοιτήτρια στι οικονομικό του Μακεδονίας αλλά δ μου αρέσει! Οπότε σκέφτομαι κάτι άλλο, καταλήγω σε τέτοιου είδους σχολές διότι μου φαίνονται πιο δημιουργικές!! Αλλά και πάλι τονίζω ότι δ γνωρίζω το εύρος εργασίας!! Ευχαριστώ για την ανταπόκριση!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω την αίσθηση ότι βγαίνουμε τελείως off topic.

O κύριος σκοπός του παρόντος είναι η ανταλλαγή πληροφοριών σχετικά με εταιρείες που δραστηριοποιούνται

στο εξωτερικό (ελληνικές η ξένες).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα HQ7! Δ βγαίνουμε τελείως off topic διότι ενδιαφέρομαι για σπουδές στο εξωτερικο και δουλειά στο εξωτερικό!! Θα ήταν μια από τις επόμενες ερωτήσεις μου! Όσον αφορά Πανεπιστήμιο έχω καταλήξει σε αυτό της Νάπολης!!

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης ως χώρα εργασίας με ενδιαφέρει η Ισπανία, διότι εκεί θα συνεχίσω και τις σπουδές μου στην κιθάρα φλαμένκο που επίσης με ενδιαφέρει πολύ! Επίσης έψαξα αλλά δ μπόρεσα να βρώ εταιρείες που δραστηριοποιούνται σε αυτό το κομμάτι!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.