Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

     Ρέ παιδιά κάποιος  συνάδελφος έγραψε  ότι σέ κάθε σχέδιο πού θά ανεβάζουμε θά πρέπει νά γράφουμε στό πινακάκι καί τό ΑΑ τής δήλωσης? αυτό τό έψαξα στήν οδηγία καί δέν τό βρήκα πουθενά. Αν είναι έτσι από πού προκύπτει?  Εγώ έβαλα τά σχέδια καί γράφω  στό πινακάκι μαζί μέτά άλλα στοιχεία γιά παράδειγμα  " ΚΑΤΟΨΗ ΙΣΟΓΕΙΟΥ 4014/11" αυτό δέν αρκεί θά πρέπει νά γράφουμε καί τό ΑΑ. ?  Αν ξέρει κάποιος παρακαλώ άς μέ πληροφορήσει. Ευχαριστώ.

 

Έχω την εντύπωση ότι αυτό ισχύει για τον καινούργιο νόμο. Αλλά να σου πω την αλήθεια αν δεν έχεις ανεβάσει τα σχέδια βάλτο για να είσαι 1000% σίγουρος. Όχι οτι στην τελική θα μετρήσει αυτό, αλλά έτσι πως μας έχουν κάνει φοβόμαστε τον ίσκιο μας. 

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι αυτό ισχύει για τον καινούργιο νόμο. Αλλά να σου πω την αλήθεια αν δεν έχεις ανεβάσει τα σχέδια βάλτο για να είσαι 1000% σίγουρος. Όχι οτι στην τελική θα μετρήσει αυτό, αλλά έτσι πως μας έχουν κάνει φοβόμαστε τον ίσκιο μας. 

Εχεις δίκιο τό βρήκα στήν Υπουργική απόφαση αρ 2254 .Συγκεκριμένα αναφέρεται στόν 4178/13  ( στόν 4014/11 δέν υπάρχει τέτοια υποχρέωση) καί μιλάει όχι γιά ΑΑ δήλωσης αλλά γιά τήν αναγραφή τού Ηλεκτρονικού κωδικού.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι το θέμα έχει απαντηθεί αλλά επειδή έχω χάσει κάποια επεισόδια, γιατί όσα είναι σε "προσωρινή υπαγωγή" δεν μπορούμε να ανεβάσουμε σχέδια;

efoula, υπάρχουν κάποιες πληροφορίες για παράταση (πέραν της 30/9).

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι το θέμα έχει απαντηθεί αλλά επειδή έχω χάσει κάποια επεισόδια, γιατί όσα είναι σε "προσωρινή υπαγωγή" δεν μπορούμε να ανεβάσουμε σχέδια;

efoula, υπάρχουν κάποιες πληροφορίες για παράταση (πέραν της 30/9).

πρεπει να βαλεις οροφους... ο νομος ειναι ξεκαθαρος μεχρι τελος αυτου....τωρα αν υπαρχει καποιος αλλος που βγαζει και αυτος νομους τι να πω...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι το θέμα έχει απαντηθεί αλλά επειδή έχω χάσει κάποια επεισόδια, γιατί όσα είναι σε "προσωρινή υπαγωγή" δεν μπορούμε να ανεβάσουμε σχέδια;

 

Δεν έχεις κανέναν απολύτως λόγο να κάνεις κάτι τέτοιο σήμερα. Έχεις περιθώριο τουλάχιστον ένα χρόνο από σήμερα (με δεδομένο ότι, θα τα ξαναεντάξεις στον 4178 γύρω στις αρχές του ερχόμενου Φεβρουαρίου)!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που ξαναεπανέφερα το θέμα της ημερομηνίας.Απλά σε μια ενημέρωση που είχα πάει στο τεε της Θεσ/νικης λέγανε για τις ολοκληρωμένες μέχρι τις 30.

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να το κάνουν κι αυτό (παρανόμως)!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.