Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πίνακας μοριοδότησης για την κατάταξη σε κατηγορίες κλειδιών (ΕΟΤ)


Recommended Posts

Ανοιγω αυτο το topic μηπως και καποιος εχει και θελει να μας προσφερει σε μορφη excel το πινακακι του θεματος.

Αν γνωριζει καποιος ας μας δωσει και συμβουλες στον τροπο συμπληρωσης

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το έχει κάνεις και μιας και είχες καλή ιδέα, δεν το ξεκινάς εσύ σιγά σιγά και να το συμπληρώνουν εμπλουτίζοντάς όσοι ασχοληθούν?

Αναρτάς το αρχικό ακόμα και με ελλείψεις και μπορεί να γίνει μια καλή προσπάθεια συλλογική.

Είναι πολλές οι σελίδες μα πολλές …

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να βοηθήσει:

 

ΦΕΚ 27 - 20/1/2011:

Απλούστευση της διαδικασίας Χορήγησης Ειδικού Σήματος Λειτουργίας σε Τουριστικά Καταλύματα − Ένταξη της διαδικασίας στα Ενιαία Κέντρα Εξυπηρέτησης (Ε.Κ.Ε.) .

 

- Δικαιολογητικά για τον έλεγχο καταλληλότητας οικοπέδου.

- Δικαιολογητικά για τον έλεγχο αρχιτεκτονικών σχεδίων.

FEK27.pdf

ΥΡ ΕΠΙΠΛ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ-ΕΠΑΥΛΕΙΣ.doc

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Didonis: συντομα θα παω απο ΕΟΤ να δω τι παιζει, μιας και ειμαι μεσα στο σκοταδι! Οτι μαθω θα το μεταφερω εδω.

 

Iασονας: ευχαριστω, αλλα ακομα δεν ξερω αν θα μου φανουν χρησιμα! Εγω εννουσα τον πινακα που προκυπτει απο την εφαρμογη του 281α'/2000 ΦΕΚ ή αλλιως ΠΔ337/2000

 

Στην παλια εκδοση του michanikos.gr κατι πρεπει να υπηρχε αλλα δεν το βρισκω τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο!

Αυτο ειναι ο πινακας για επιπλωμενα διαμερισματα, ενω εγω θελω για ενοικιαζομενα δωματια (σχεδον ιδιο). Θα το διαμορφωσω και σε ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Όταν το φτιάξεις ανέβασέ το αν θέλεις στα downloads ώστε να το χρησιμοποιούν όλοι οι συνάδελφοι. Το ίδιο ισχύει και για το αρχείο του tsak1

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα το ειδος του καταλυματος υπαρχουν οι εξης πινακες καταταξης:

 

Πινακας 3 για ενοικιαζομενα δωματια

Πινακας 6 για ενοικιαζομενα επιπλωμενα διαμερισματα

 

Τον πινακα 6 τον εχει δωσει ο χρηστης tsak1, τον πινακα 3 θα προσπαθησω εδω ή στα downloads να τον περασω εγω.

 

http://www.michaniko...95%CE%9F%CE%A4/

 

Τροπος καταταξης:

1 Κλειδι: .......3000 μορια

2 Κλειδια: 3000-5500 μορια

3 Κλειδια: 5501-8000 μορια

4 Κλειδια 8001 και ανω μορια

 

Αν καποιος ξερει για διαφορετικα ας ενημερωσει

Edited by Manolis gon
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Αν και το θέμα είναι ανενεργό για σχεδόν ένα χρόνο, θα θέσω εδω το ερώτημα μου γιατι δε θελω να ανοίξω άλλο περόμοιο θέμα.

 

Σε φάκελο που είχα καταθέσει για επιπλωμένα δωμάτια με κατάταξη 2 κλειδιων , με ενημέρωσαν οτι δε μπορώ να καταθέσω για 2 κλειδια (μάλλον εννοούσαν ως νέα κατασκευή - πιθανότατα θα μπορούσαν αν ηταν υφιστάμενη κατασκευη) και πρέπει αναγκαστικά να πάω σε 3 ή 4 κλειδια.

Ξέρει κανεις τίποτα γι αυτή την εξέλιξη...?

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν στο αιτιολόγησαν α πο τον ΕΟΤ? Έτσι απλά σου είπαν οχι?

Μήπως θέλεις να εντάξεις τα καταλύματα σε κάποιο πρόγραμμα επιδοτήσεων, γιατί σε αυτή την περίπτωση νομίζω είναι αποδεκτά μόνο τα 4 κλειδιά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.