Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα ΠΔ αδειών εγκαταστάτη


nikos2004

Recommended Posts

Μόλις γύρισα από το σχετικό γραφείο της Περιφέρειας Αττικής (Πολυτεχνείου 4 απέναντι από το Μετσόβιο) και μου είπαν ότι οι άδειες για τους διπλωματούχους

 

εξακολουθούν και ισχύουν χωρίς να χρειάζεται η οποιαδήποτε ανανέωση.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

μπράβο +1 φίλε που ενημέρωσες. Επίσης εντελώς άφραγκος αλλά και με χρέη εγώ.

Πάντως από το νέο νόμο, που στο καλό φαίνεται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Από τον νεο νόμο δεν ξέρω που φένεται αλλά βασίζομαι σε αυτό που μου είπαν εκεί.

 

Μίλησα με κάποιο προιστάμενο (δεν δίνω ονόματα ή περισσότερες πληροφορίες γιατί θεωρώ ότι παρεμβαίνω τους

 

κανόνες του forum).

Link to comment
Share on other sites

Από τον νεο νόμο δεν ξέρω που φένεται αλλά βασίζομαι σε αυτό που μου είπαν εκεί.

 

.

Απο το νέο νόμο προκύπτει ότι όλοι διπλ και πτυχ πρέπει να κάνουμε αναγγελία.Τώρα τι σου είπε ο προιστάμενος είναι άλλη ιστορία.Μάλλον στην πολυτεχνείου 4 δεν έχουν ενεργοποιήσει ακόμα τα νέα ΠΔ.

http://www.syrostoday.gr/News/8999-Enimerosi-gia-antikatastasi-kai-apoktisi-neon-adeion-texnikon-epaggelmaton-udraulikon--psuktikon-k-a-kai-mixanikon-AEI-kai-TEI.aspx

Link to comment
Share on other sites

Απο το νέο νόμο προκύπτει ότι όλοι διπλ και πτυχ πρέπει να κάνουμε αναγγελία.Τώρα τι σου είπε ο προιστάμενος είναι άλλη ιστορία.Μάλλον στην πολυτεχνείου 4 δεν έχουν ενεργοποιήσει ακόμα τα νέα ΠΔ.

http://www.syrostoday.gr/News/8999-Enimerosi-gia-antikatastasi-kai-apoktisi-neon-adeion-texnikon-epaggelmaton-udraulikon--psuktikon-k-a-kai-mixanikon-AEI-kai-TEI.aspx

Τι να πω, ειλικρινά δεν ξέρω γιατί του πήγα τυπωμένο το ΠΔ 108 μη γίνει καμία παρανόηση και μου είπε ότι το έχει διαβάσει.

Link to comment
Share on other sites

Το άρθρο του συναδέλφου είναι από 27/3/2013..... Δεν ξέρω αν έχει υπάρξει νεότερη ενημέρωση.

Εν πάση περιπτώση, μιας και με φέρνει ο δρόμος από εβδομάδα θα πάω να ρωτήσω και θα ποστάρω....Αν και 99.99999% είμαι σίγουρος ότι ισχύουν οι παλιές άδειες. Μιλάω για διπλωματούχους, δεν ξέρω για άλλους

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.