Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η απαξίωση του ΠΕΑ


Inzaghi

Recommended Posts

Πάνο δε θα συμφωνήσω τόσο μαζί σου, θα στο πω πολύ επιγραμματικά:

 

για να φτάσει κάποιος να έχει τέτοια ροή εισερχομένων ώστε να τα δίνει κάπου αλλού, έχει μοχθήσει για να φτάσει εκεί

προσωπικά, επειδή ο όγκος εργασιών μου είναι τέτοιος που δε μου δίνεται η δυνατότητα, ούτε μιζάρω όποιον μου στείλει 3 ΠΕΑ το χρόνο, ούτε μου ζητάνε μίζα όταν με βάζουν να κάνω 2 ΜΕΑ το χρόνο...

αν όμως είχα έναν που μου έστελνε 3 ΠΕΑ τη βδομάδα, θα φρόντιζα να τον ικανοποιήσω, με τον έναν ή τον άλλο τρόπο

(εξάλλου το κάνω ήδη, υπό την έννοια ότι στους πελάτες που μου βγάζουν έναν καλό αριθμό ΠΕΑ, εκ των πραγμάτων κάνω μόνος μου καλύτερη έκπτωση, αν πηγαίνει δηλαδή ο άλλος και τα πουλάει σε άλλη τιμή, τι με νοιάζει εμένα ;;; )

 

και εγώ Πάνο δε ζητάω τίποτα από κανέναν όταν μου ζητάνε πράγματα που δε κάνω, αλλά αν με έναν μαγικό τρόπο μου ζητάγαν 3 άδειες το μήνα, δε νομίζω ότι θα τα πάσαρα αβλεπί, enough said...

 

edit:

επειδή το πράμα τραβάει, καλό θα ήταν να πέσει ένα sweep όταν τα δει κάποιος mod, καλύτερα να μεταφερθεί αλλού η κουβέντα, σε πιο "κλειστά" σημεία

Edited by AristidisZ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 563
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για να το "ελαφρύνουμε" λιγάκι... Μου έκατσε ΠΕΑ με 50€... Άραγε θα δεχτεί ο μεσίτης το 10%= 5€ ή θα μου πει να του τα δώσω όλα γιατί εγώ "κέρδισα" μελλοντικό πελάτη??? :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το παρόν θέμα εδώ και αρκετό καιρό δείχνει ότι έχει εξαντληθεί και δυστυχώς τελευταία έχει ξεφύγει από τους στόχους για τους οποίους δημιουργήθηκε, θα κλειδωθεί.

 

Αν κάποιος συνάδελφος θέλει να δημιουργήσει θέμα με ανάλογο αλλά περισσότερο εποικοδομητικό περιεχόμενο από αυτό, που να αφορά τον ΚΕΝΑΚ και τα ΠΕΑ μπορεί να το κάνει.

Αν όμως θέλει να συνεχίσει συζήτηση με διαφορετικό περιέχομενο, θα τον παρακαλούσα να το δημιουργήσει σε άλλο θεματικό τομέα του φόρουμ.

 

Τα προηγούμενα posts παρά το ότι είναι εκτός θέματος, δεν θα διαγραφούν γιατί η ανάγνωσή τους έχει ένα ιδιαίτερο ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.