Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

@Faethon αυτό το "με χρέωση του τραπεζιακού μου λογαριασμού" είναι που μου φαίνεται ύποπτο. Μήπως χρεώνουν τον πελάτη και παίρνουν και τα λεφτά από το πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτή είναι η υπεύθυνη δήλωση που έγραψα πριν 2-3 σελίδες. Είναι προφανές ότι χρεώνουν τον πελάτη και με τον ΦΠΑ, ο οποίος δεν επιδοτείται από το πρόγραμμα.

ΠΡΟΣΟΧΗ μεγάλη. Πάνε να φάνε το 250άρι λόγω άγνοιας του κόσμου.

 

Στην δική μου περίπτωση πάντως με νέα υπεύθυνη δήλωση την ακυρώσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Καθηστε ρε παιδια...

Αφου την αμοιβη των 250€+ΦΠΑ την παιρνουμε απευθειας σε τραπεζικο λογαριασμο μας με την αποπληρωμη ολων των προμηθευτων...

Τι μας καταθετουν δηλαδη? Μονο τα 250€ και τα υπολοιπα τα ζηταμε απο τον ιδιοκτητη?

Link to comment
Share on other sites

Πόσο άπληστος μπορεί να είναι ο κόσμος...

 

Πελάτης μου που κάναμε ανακαίνιση με το πρόγραμμα σε σπίτι του στο χωριό, τοποθετώντας λέβητα πετρελαίου, μου ζήτησε ΑΝ αυξηθεί το όριο από 15.000€ σε 20.000€ να ξαναβάλουμε το ίδιο σπίτι στο πρόγραμμα με νέα αίτηση για να βάλουμε ενεργειακό τζάκι, αγνοώντας το λέβητα...

"Έλα μωρέ, ποιός θα το δεί πίσω στην αποθήκη..."

 

Hello.... έχεις θερμαντικά σώματα στο χώρο...

Link to comment
Share on other sites

Απο δω κι απο κει... σαν φημη πιο πολυ

και ενας συναδελφος εδω μεσα καπου το ανεφερε...

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε και στα αυτιά του πελάτη σου η φήμη; Αν ναι, να ψαχτούμε περισσότερο. Εγώ πάντως δεν έχω ακούσει τίποτε και μου φαίνεται παράλογο να γίνει τέτοια αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.