Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Στο Κιλκίς είναι; Δ.Ε. Μουριών;

 

edit: μόλις το είδα, είσαι σωστός στην Δ.Ε. Λαγκαδά τ.κ. Καβαλλαρίου 500 ευρώ εντός-εκτός (σου απάντησα και στο pm).

 

ευχαριστώ πολυ  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής Θεσσαλονίκης (ΔΕΝ έχει οριστεί ΤΖ) <--- Δημοτική Κοινότητα Βασιλικών (ΤΖ 800Ε) <--- Περιφ.Ενότητα Θεσσαλονίκης (ελάχιστη ΤΖ 500Ε)

 

Για εντός σχεδίου Αγία Παρασκευή τι βάζω τιμή ζώνης;;  800Ε (ΔΚ.Βασιλικών) ή 500Ε ελάχιστη ΠΕ Θεσσαλονίκης;

 

(έχω μπερδευτεί επειδή η Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής ανήκει στη Δημοτικά ενότητα Βασιλικών)

Edited by mkt
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα! Εχω το λογαριασμό της ΔΕΗ ενός ακινήτου του 6.2011 και μου λέει τιμή ζώνης 1800€, αλλά το ΦΑΠ εκείνης της χρονιάς λέει 2000€. Τι παίρνω σαν σωστό, τα 2000€;;

Link to comment
Share on other sites

μαλλον το δευτερο

αλλά

 

καλυτερα να πεις "οδο και αριθμο"

αλλα

και παλι σε αυτες τις περιπτωσεις καλυτερα ειναι να μιλησεις με τον συμβ/φο σου

διοτι

 

ενα γραφειο με προσοψηστην Τσιμισκη εχει μια τιμη "Α"

 

ενα γραφειο στην  ιδια οικοδομη που "βλεπει"στον ακαλυπτο  και τις  πίσω οψεις των αλλων οικοδομων

εχει μικροτερη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Για ακίνητο ΕΚΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟΥ, στο Δήμο Ιλίου, επί της οδού Χασιάς (κοντά στις γραμμές του τρένου), τι τιμή ζώνης λαμβάνω; 750€/μ2 ;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.