Μετάβαση στο περιεχόμενο

Από τις 09/09 οι αιτήσεις εγγραφής στο Εγγραφής στo Μητρώo των Μόνιμων Ενεργειακών Επιθεωρητών


Engineer

Recommended Posts

Να σας ενημερώσω ότι εγώ έκανα αίτηση και επέλεξα στη φάση της επιλογής φορέα εκπάιδευσης το ''θα επιλέξω αργότερα''. Έγινε δεκτό.

Μετά επέλεξα και να συμμετέχω στην επιδότηση.

Από ότι καταλαβαίνω, ναι μεν γίνεται δεκτή η αίτηση αλλά αν δεν παρακολουθήσεις σεμινάρια δεν σου δίνουν την άδεια.

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 281
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγινε δεκτη η αιτηση εννοεις , σου στειλαν εγκριση αναγελιας και κωδικους;;;

 

αν εννοεις οτι δεν σου εβγαζε ελειπη δικαιολογητικα και την δεχτηκε, δεν ξερω τι θα σου απαντησουν οταν την εξετασουν.....

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

εγινε δεκτη η αιτηση εννοεις , σου στειλαν εγκριση αναγελιας και κωδικους;;;

 

αν εννοεις οτι δεν σου εβγαζε ελειπη δικαιολογητικα και την δεχτηκε, δεν ξερω τι θα σου απαντησουν οταν την εξετασουν.....

 

Σωστά. Φαντάζομαι πως δεν θα στείλουν έγκριση αλλά εκείνο που ήθελα, να μπω στη λίστα για την επιδότηση έγινε.

Επίσης κάτι που λέει και στο site. Η αίτηση για επιδότηση πρέπει να γίνει πριν πάρεις την εγκριση!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα συνάδελφοι..μου ήρθε και εμένα το mail επιβεβαίωσης..άντε και καλές μας δουλειές τώρα..
ξέρει κάποιος κανένα καλό πρόγραμμα πλην του ΤΕΕ?και αν ναι,σε τι τιμή παίζουν?

Link to comment
Share on other sites

yian αριθμό πρωτοκόλλου δε θυμάμαι.γιατί είμαι εκτός γραφείου,αλλά τα χαρτιά τα έστειλα με mail σίγουρα στις 10 Σεπτεμβρη!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα συνάδελφοι..μου ήρθε και εμένα το mail επιβεβαίωσης..άντε και καλές μας δουλειές τώρα..

ξέρει κάποιος κανένα καλό πρόγραμμα πλην του ΤΕΕ?και αν ναι,σε τι τιμή παίζουν?

Εκεί που θα φτάσουν τα ΠΕΑ με τόσους επιθεωρητές στην αγορά δε θα κάνεις ποτέ απόσβεση αν αγοράσεις πρόγραμμα.

 

Υπάρχουν διάφορα freeware προγραμματάκια. Αν κατέχεις το αντικείμενο, τότε κάνεις τη δουλειά γρηγορότερα απ' ότι με τα αγορασμένα!

 

Συμβουλή προς νέους επιθεωρητές: Πριν επενδύσετε και κυρίως πριν δώστε τιμή για ένα ΠΕΑ κάντε έστω ένα υποτυπώδη υπολογισμό του κόστους σας (του συνολικού με τσμέδε, αποσβέσεις σεμιναρίων, προγραμμάτων κλπ). Κάντε αναγωγή σε ωρομίσθιο και μετά υπολογίστε την τιμή σας. 

 

ΥΓ. Εννοείται βέβαια ότι δεν μπορείς ποτέ να ανταγωνιστείς το κόστος του copy-paste ή του "βάζω ότι νούμερα μου κατέβουν"...

Edited by Allobar
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.