Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Εμένα σήμερα κάτω από το παράβολο μου έγραψε οτι εγκρίθηκε από την ευεπεν, αλλά ακόμη η αίτηση μου είναι υπό εξέταση. (αριθμός αίτησης 4858)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και απο εμένα. 

 

Έχω μια απορία....Εγώ έχω κάνει , έχω πληρώσει και έχω πάρει απόδειξη 270 ευρώ για τα κτίρια.Στην αρχή όμως είχα δηλώσει και τα 3 σεμινάρια....Τα άλλα 2 δεν τα έχω παρακολουθήσει ακόμα...

 

Όταν θα κάνω αίτηση για το ποσό επιδότησης θα ζητάω μόνο για τα κτίρια ή θα τα βάλω όλα μέσα?  Επίσης πρώτα θα κάνω αίτηση για την επιδότηση και μετά για αναγγελία έναρξης ή το ανάποδο?

 

Ευχαριστώ.... 

 

Παρακαλώ συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.

Ευχαριστώ, hkamp

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, μια ερώτηση..

Την πήραμε την έγκριση, το λάβαμε το μητρώο, από ποιο σύνδεσμο εισρχόμαστε για να εκδώσουμε πλέον ένα ΠΕΑ?

 

edit

Απαντώ από μόνος μου, από το σύνδεσμο "Ενεργειακοί Επιθεωρητές"

Μόνο που δεν ζητάει τον ΚΑΣ στην αρχή αλλά τον αριθμό μητρώου....η συνήθεια βλέπεις!

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι,χρειαζομαστε ξεχωριστοι σφραγιδα που α αναγρεφει τον αριθμο μητρωου ή δεν ειναι υποχρεωτικο?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια παρακαλώ.

Ενώ στη φάση 2/2 μου βγάζει μήνυμα ότι <<Με αυτόν τον ΚΜΧ έχουν παραληφθεί 1 e-mails. Από αυτά έχουν αποσπαστεί συνολικά 2 αρχεία>> και πατώντας στο <<Δείτε περισσότερα>> βλέπω το πότε παραλήφθηκαν τα αρχεία, στη συνέχεια στη φάση 3/3 μου βγάζει μήνυμα πως<<Κατάσταση Αίτησης ΕΚΚΡΕΜΗΣ. Δεν μπορεί να γίνει οριστική υποβολή. Δείτε τους λόγους και διορθώστε τα προβλήματα. Κατόπιν, πατήστε εδώ για επανέλεγχο!>>. Πατώντας στο <δείτε τους λόγους>>, μου λέει πως:

<<Δεν βρέθηκε δικαιολογητικό τύπου "Υπεύθυνη Δήλωση"
Δεν βρέθηκε δικαιολογητικό τύπου "Βεβαίωση Επαρκούς Παρακολούθησης">>.

 

Τι διάολο γίνεται; Αφού στην αρχή μου γράφει πως αποσπάστηκαν και καταχωρήθηκαν αυτά τα δυο αρχεία.

 

rn3m.jpg

kv00.jpg

43bl.jpg

5y7e.jpg

 


 

Υ.Γ.: Πλάκα έχει το ότι το e-mail παρελήφθη νωρίτερα από όταν εστάλη :mrgreen:.

 

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πατήσεις πάνω στο "Αλλαγή αρχείου" στην υπεύθυνη δήλωση και τη βεβαίωση και να αντιστοιχίσεις τα αρχεία που έχεις ανεβάσει. Μετά θα μπορείς να κάνεις την υποβολή.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.