Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Εγω τις έκανα σε ένα pdf κ τις 2 σελίδες

Επειδή και εγώ αυτό θέλω να κάνω αλλά δεν έχω κάποιο ειδικό πρόγραμμα μήπως μπορείς να μας πεις με ποιο τρόπο το έκανες?

 

 

Στην αρχη ανεβασα 2 αρχεια jpeg de minim... αλλα τωρα τα εκανα pdf με μικρη αναλυση και τα εβαλα ως ενα.

ανέβασες το ένα jpg στην δήλωση και το άλλο στο "άλλο" ?? και στα δέχτηκε?

Link to comment
Share on other sites

δες αυτο που ενωνει pdf ,αν και αν σκαναρεις τη δηλωση σε ενιαιο αρχειο pdf δεν εχεις προβλημα....

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ αυτό θέλω να κάνω αλλά δεν έχω κάποιο ειδικό πρόγραμμα μήπως μπορείς να μας πεις με ποιο τρόπο το έκανες?

ανέβασες το ένα jpg στην δήλωση και το άλλο στο "άλλο" ?? και στα δέχτηκε?

ναι το δεχτηκε...αλλα μη νομιζεις οτι το κοιταξε και κανεις....(γιαυτο εκανα και την διορθωση)

το προγραμμα που χρησιμοποιω ειναι το : ABBYY FineReader 10

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ αυτό θέλω να κάνω αλλά δεν έχω κάποιο ειδικό πρόγραμμα μήπως μπορείς να μας πεις με ποιο τρόπο το έκανες?

 

 

 

Σχεδόν σε όλα τα προγράμματα για σκαναρισμα επιλέγεις αν θες να είναι σε αρχείο εικόνας ή pdf. Επιλέγεις Pdf και μπορείς να προσθέσεις όσες σελίδες θες 

Edited by grgk
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάνω εγώ είναι να το σκανάρω σε pdf, και μετά να κάνω τα 2 αρχεία 1, χρησιμοποιώντας την επιλογή combine files στο pdf

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω;

1/10/2013 η βεβαίωση υποβολής αναγγελίας, χθες το μεσημέρι (Παρ 18/10/2013 14:23) μου ήρθε το e-mail με την έγκριση. Παρακολουθώντας το θέμα, και διαβάζοντας τις αναφορές από άλλους συμφορουμίτες, συνήθως 15 εργάσιμες είναι ο συνήθης χρόνος έγκρισης.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η μονιμότητα σε μέλος της οικογένειας.

Το περίεργο είναι ότι ήρθε βράδυ Σαββάτου στις 00.15 !!!

Edited by tsx
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.