Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Αν κάποιοι ενδιαφέρονται για σεμινάριο ενεργειακής επιθεώρησης (κτίρια, 60ώρες) στη θεσ/νίκη  στο ΚΕΚ ΣΕΒΕ ΣΒΒΕ ΔΕΘ για τμήμα μέσα στο Φεβρουαρίο, ας επικοινωνήσουν με pm καλύτερα μέχρι Δευτέρα 20/1,

ώστε να κάνουμε μαζί την αίτηση γιατί έχει έκπτωση 10% σε ομάδα 5 ατόμων (θα ζητήσουμε να ισχύσει και για λιγότερα άτομα γιατί νομίζω δεν υπάρχει ενδιαφέρον αυτή την περίοδο και τα 5 άτομα τα θεωρώ πολλά για την έκτπωση)

 

Το κόστος για τα κτίρια είναι 320ευρώ χωρίς την έκπτωση.

Δεν υπάρχει συγκεκριμένη ημερομηνία και καθορισμένα ωράρια γιατί ακόμα όπως μου είπαν μαζεύουν συμμετοχές για τμήματα.

Προς το παρόν είμαστε 2 άτομα οπότε αν βολεύει και κάποιον άλλον να κάνουμε μαζί την αίτηση για την έκπτωση καλό θα ήταν.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ λιγο διαφ,,,,,, μου φανηκε?

όχι φίλε καμία σχέση με διαφ....

το σκέφτηκα ότι μπορεί να φαινόταν κάπως έτσι αλλά όχι καμία σχέση

Link to comment
Share on other sites

Πες το τύπου φίλε, ότι έκπτωση κάνουν εδώ, 20% με 3 άτομα.... Και αυτό όταν τα έκανα εγώ όχι τώρα που πάτωσε το θέμα...

 

Κατά τα άλλα επιδότηση γιοκ....Μάλλον για τα ΚΕΚ ενεργούσαν, να τσιμπήσει κανείς το τυράκι να πάει να κάνει μαθήματα, να βγάζει κανά 50ρικο το δίμηνο

Link to comment
Share on other sites

Τι, ακόμη δεν μπήκαν τα λεφτά??? Πάλι όνειρο έβλεπα...

 

ΥΓ: Φήμες λένε ότι ΚΑΙ αυτά τα λεφτά θα έρθουν από το πλεόνασμα!!!! Πω πω ρε π..στη μου λεφτά!!! Αυτό το πλεόνασμα θα σώσει τη χώρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ετοιμάζουν το σύστημα των εξετάσεων....Θα σκας 150 θα παίρνεις 300, βάλε και κανά παραβολάκι....Με 100 θα τη βγάλουν... Θα βγάλουν μετά για λέβητες....κάνε πάλι σεμινάρια γιατί θα σου πουν έχει δουλειά...παραβολάκια πάλι, εξετάσεις πάλι...Μείον θα είσαι και αυτοί κερδισμένοι. Αυτές είναι μπίζνες!!  :smile:  :smile:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θεωρητικα ο προυπολογισμος ηταν 8.000.000Ε.

Απο τον αριθμο των αιτησεων υπολογιζω οτι ΟΛΟΙ θα παρουν την επιδοτηση.

 

Αν αναρτηθουν το Μαρτιο, ειναι μια χαρα.

Μη τα θελουμε και ολα δικα μας.

5 μηνες για αξιολογηση 12.000 αιτησεων δεν ειναι και ασχημα.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μεινει ακομα στην ηλεκτρονικη υποβολη

μου πεσαν καποια προβληματα και το αφησα

μηπως πρεπει να τα στειλω κ σε χαρτουρα καπου ή ειναι αργα πια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.