Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

Εφόσον έχεις στείλει το εκκαθαριστικό σου, δεν νομίζω να είναι τόσο χαζοί να μην δουν ότι έχεις κάνει λάθος στην δήλωση, εξάλλου νομίζω ότι θα υπάρχει και ανακοίνωση για τυχών ενστάσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω μέχρι τα Χριστούγεννα θα έχουν δωθεί σε κάποιους..

σωστά..

Ο έλεγχος απορρόφησης κονδυλίων γίνεται ανά έτος... Και γίνεται πολύ κουβέντα για αυτόν τον δείκτη...

Και σε ένα έτος που λήγει το πακέτο ενίσχυσης (2007-2013)....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε μένα δεν φαίνεται να έχουν λάβει το μαιλ μου ενώ έχω κάνει εμπρόθεσμη την αίτηση μου !!!! τι κάνω ??? κουβά ?? ή να τους τα ξαναστείλω?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανέβασες τα αρχεία μέχρι τέλος Οκτωβρίου τότε έχασες την ευκαιρία...

Αλλά νομίζω ότι θα ανοίξει ξανά  η διαδικασία...

Link to comment
Share on other sites

είχα στείλει μαιλ και προφανώς δεν το έλαβαν γιατί δεν φένετε κανένα αρχείο ανεβασμένο...ν αξαναστείλω υπάρχει σε ΚΥΑ η απόφαση λήξης την προθεσμίας ή απλά το αποφάσησαν και αυθαίρετα το ανακοίνωσαν???? :|

Edited by castell
Link to comment
Share on other sites

Μόνο με email μόνο δεν κάνεις τίποτα..... Χρειάζεται μετά αντιστοίχηση, όπως κάνουμε σε διάφορες σελίδες τα βιογραφικά πχ.. :mrgreen: 

Με το που κάνεις αυτή την αντιστοίχηση εμφανίζονται αμέσως....Σε καθοδηγεί..Αν το παρέλειψες, πρόβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.