Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

Δε λέει ότι το μειλ είναι για τα δικαιολογητικά όμως. Μήπως κάποια στιγμή αργότερα το κάνουν όπως με τα δικαιολογητικά για ένταξη στο μητρώο;

 

Τη μηχανή enigma πιο εύκολα θα την αποκρυπτογραφούσαμε τόσοι που ασχολούμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Γενικά έχει πολλά κουλά η προκήρυξη ! Αντί να έχουν έτοιμες τις ΥΔ , βγάλανε υποδείγματα !!! Και καθόμαστε και τις φτιάχνουμε από την αρχή. 

 

Σου λένε ποια είναι τα δικαιολογητικά και δεν σου λένε που να τα στείλεις...και πότε.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω να σου πω!!προσπαθω να επικοινωνησω αν τα καταφερω φυσικα θα ενημερωσω.

εισαι στους προσωρινους?

αιτηση για το μητρωο μονιμων?

Δεν είμαι ούτε στους προσωρινούς.Απλά έχω κάνει αίτηση για μόνιμη κτλ

Link to comment
Share on other sites

Στο πεδίο "Έτος απόκτησης διπλώματος/πτυχίου" τί βάζετε; Το έτος του πτυχίου ή το έτος άδειας εξασκήσεως επαγγέλματος; Γιατί έχω την εντύπωση ότι το 2ο τους ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει ρε παιδιά να ψάχνουμε αυτά που δε λέει το καταλαβαίνω, αλλά να ψάχνουμε και αυτά που λέει ξεκάθαρα πάει θα τρελαθούμε τελείως...

 

Αφού λέει έτος απόκτησης διπλώματος/πτυχίου, γιατί να εννοεί άδεια άσκησης;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί αυτό πήγα να συμπληρώσω και γω και συνάδελφος μου είπε ότι τα χρόνια εμπειρίας μετράνε από την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος. Και είπα να ρωτήσω γιατί μου φάνηκε λογικό και πλέον τίποτα δε μου φαίνεται ξεκάθαρο και απλό απ' αυτά που βλέπουμε τελευταία...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οταν κανουμε δηλωση για την επιδοτηση ξεκαθαρισαμε οτι δεν δινει σε κανεναν αριθμο πρωτοκολλου κλπ, απλα αν ξανα  παμε εκει λεει για να κανουμε αλλαγες, ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.