Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Εγώ πάντως την έχω χωρίς να έχω λογαριασμό την Τράπεζα και χωρίς καθόλου ετήσια συνδρομή ή διατήρησης που σου είπαν.

Τι να πώ!!

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδή πίεσα για το θέμα του λογαριασμού μιας και δε το χρειάζομαι απ´ οτι κατάλαβα ο υπάλληλος ήθελε απλα να κάνει "πώληση". Δηλαδή απο κατάθεση 300€ το γύρισε σε κατάθεση 150€ και μετά ότι ισως το κάνουμε και άνευ λογαριασμού! Όσον αφορά το κόστος διατήρησης μπορεί να άλλαξε αφού λες οτι ειναι χρόνια που το χρησιμοποιείς. Θα πάρω και στο τηλέφωνο που δίνουν να ρωτήσω τα ίδια να δώ τι θα πουν.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι επικίνδυνοι οι άνθρωποι! !!!!

Στειλ' τους reply να σου επιβεβαιωσουν την ημερομηνια.

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Η προχειρότητα της όλης κατάστασης δεν παίζεται.

Ειλικρινά πρέπει κάτι να γίνει συνάδελφοι, μας δουλεύουν κανονικά. Αναρωτιέμαι γιατί δεν γίνεται χαμός στις συγκεντρώσεις της ανοιχτής συνέλευσης.

Εγώ δεν είμαι Αθήνα, είμαι σε νησί οπότε δεν μπορώ να πάω αλλά πηγαίνω στις τοπικές συγκεντρώσεις για το ΤΣΜΕΔΕ.

 

Ειλικρινά τι περιμένετε;;;;

Link to comment
Share on other sites

ρε συνάδελφε δε βλέπεις τι γίνεται ? εδώ η συζήτηση γίνεται για το ποια πιστωτική είναι καλύτερη για την πληρωμή :shock:  :shock:  :shock: ...

 

ειλικρινά ήθελα να'ξερα πόσοι πια είναι οι μηχανικοί που μπορούν να δώσουν τα 2.500 - 3.000 των αυξημένων? Και έστω ότι μπορούν αύριο, μεθαύριο που θα γίνουν 4.000 - 5.000 - 6.000 θα μπορούν?

 

edit: αυτό που θέλω να πω είναι ότι όταν η συντριπτική πλειοψηφία των μηχανικών δεν έχει να πληρώσει τις τρέχουσες πόσο μάλλον τις αυξημένες εισφορές και όταν γίνεται μια σειρά κινήσεων για να μην περάσει η αύξηση, είναι κάπως προκλητική μια συζήτηση για τον τρόπο πληρωμής. Προσωπική άποψη, τι να πω μπορεί να κάνω και λάθος...

Edited by Roy_Hobbs
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Τι το ψάχνεις ρε φίλε ο καθένας κοιτάζει την πάρτι του.... Θα σου πει ο άλλος το θέλω για υγεία...Αντε πες του μετά....

Το χειρότερο είναι πως υπάρχουν αρκετοί που τους τα σκάνε οι δικοί τους για να πληρώνουν το ταμείο...Αυτό δεν μπορώ να το δεχθώ με τίποτα....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.