Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ωράρια λειτουργίας, διευθύνσεις και τηλέφωνα πολεοδομιών


Recommended Posts

Θα ήθελα τη βοήθεια σας, ψάχνω μια ΟΑ , στον τίτλο αναφέρει οδός Κουκλουτζά , Καισιαριανή. Αρχικά ποια ΥΔΟΜ είναι αρμόδια και με ποιο τρόπο μπορώ να αναζητήσω την ΟΑ με κάποια στοιχεία που έχω; Κάποιο online εργαλείο; 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, jbosdas said:

Χωρική Αρμοδιότητα Πολεοδομίας Κεντρικού Τομέα Αθήνας (Συγγρού):
Δήμοι: Βύρωνα, Δάφνης, Ηλιούπολης, Καισαριανής, Υμηττού.

 

11 ώρες πριν, cve20126 said:

με ποιο τρόπο μπορώ να αναζητήσω την ΟΑ με κάποια στοιχεία που έχω;

Αριθμό αδείας ΧΧΧ/έτος (πχ 414/2005), οδός, περιοχή, Ο.Τ. και μόνο στην αρμόδια ΥΔΟΜ μπορείς να την αναζητήσεις. Δοκίμασε να αιτηθείς την Ο.Α. και να κλείσεις ραντεβού μέσω

https://eservices.cityofathens.gr

 

Edited by becoming_i
Link to comment
Share on other sites

per1 akn90smpht1.jpg

Edited by Arche
προσπαθω να μαθω γιατι οταν παταω να γραψω μου ανοιγει παραθυρο που γραφει "attach file"??
Link to comment
Share on other sites

On 28/9/2021 at 11:33 ΠΜ, becoming_i said:

 

Αριθμό αδείας ΧΧΧ/έτος (πχ 414/2005), οδός, περιοχή, Ο.Τ. και μόνο στην αρμόδια ΥΔΟΜ μπορείς να την αναζητήσεις. Δοκίμασε να αιτηθείς την Ο.Α. και να κλείσεις ραντεβού μέσω

https://eservices.cityofathens.gr

 

Έκανα αίτηση και μου έκλεισαν ραντεβού, μου είπαν οτι η άδεια είναι σε μικροφιλμ , ποιά είναι η διαδικασία με τα μικρο φιλμ;  Είμαι από Θεσσαλονίκη γι'αυτό δε γνωρίζω τη διαδικασία . 

 

Φυσικά στο τηλέφωνο δεν απαντάνε.

Edited by cve20126
Link to comment
Share on other sites

Τα σχέδια που είναι σε μικροφίλμ , τα εκτυπώνει η πολεοδομία σε Α3 και την ημέρα που σου έγραψαν στο ραντεβού πας και τα παραλαμβάνεις. Και αργότερα να πας θα τα βρεις εκεί. Αν θυμάμαι καλά είναι κλειστά τις Τετάρτες

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τα μικροφίλμ είναι στη Συγγρού 77. Όποτε παίρνω τηλ πάντα το σηκώνουν και μπράβο τους. Μήπως πήρες άλλου; 

Τετάρτες κλειστά, τα τυπώνουν σε α3 και πας την μέρα του ραντεβού και απλά τα παίρνεις.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.