Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α08] Ισόγειοι Βοηθητικοί Χώροι του Ν.4178 (τρόπος υπολογισμού προστίμου)


Recommended Posts

Αν δεις το φύλλο καταγραφής του παραρτήματος Α στη δεύτερη σελίδα (διευκρινίσεις) το 3δ (Υπηρεσίες) όλες οι χρήσεις που δεν περιλαμβάνονται στις προηγούμενες κατηγορίες.Από τη στιγμή που είναι μόνο αποθήκες νομίζω ότι δε μπορώ να το βάλω άλλη κατοικία.

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που δεν έχει εγκατασταθεί χρήση διαφορετική της κατοικίας τότε δεν μπορείς να βαλεις υπηρεσίες, άλλωστε το συγκεκριμένο γκαράζ είναι βοηθητική χρήση κατοικιας

Link to comment
Share on other sites

...................Το κοτέτσι πιστεύω ούτε καν αξίζει να το αναφέρω λόγω της πολύ πρόχειρης κατασκευής του.  Ποιά είναι η γνώμη σας?

 

Έχει μέσα κότες;;;;; Αν δεν έχει, να το γκρεμίσει πρώτα και μετά να βγάλεις φωτογραφίες κ.λπ.! Αν έχει τότε, αν δεν κάνουν αυγά οι κότες, πάλι να το γκρεμίσει και να τις σφάξει και να τις βάλει στην κατάψυξη για να τις φάει όποτε θέλει (ζήτα κι εσύ μία), αν κάνουν αυγά, να το δηλώσεις ως ΥΔΚΧ!

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακό!

 

Κάποιος μου είχε πει ότι, αυτό είναι κοτέτσι......

post-15892-0-39888500-1396023165_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα ότι επιβάλετε που και που,    αυτό είναι κοτέτσι με σοφίτα και εσωτερικό εξώστη από ότι παρατηρώ, πίσω από το βαρέλι τι έχει ; αντλία θερμότητας ;;;

 

Πάντα το είχα απορία: Το δενδρόσπιτο είναι αυθαίρετη κατασκευή  ;;;;; χωρίς πλάκα 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε, στο internet κυκλοφορεί ότι, φωτογραφία θέλεις..... Κι εγώ εκεί τις βρίσκω.... Και τις χρησιμοποιώ ως παραδείγματα....

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.