Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προκλητική διαφήμιση για κατασκευή αυθαιρέτων το 2014


letom

Recommended Posts

Είναι η δεύτερη φορά που το λες..... Μήπως κατά βάθος εννοείς τον καφετζή ή τον πιτσαδόρο και μπερδεύεσαι??

 

 

post-27467-0-34784600-1396043900_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ε κάπως πρέπει να ζήσουν και οι μηχανικοί. Τι να γίνει. Έτσι είναι αυτά. Μηχανικός σημαίνει φτηνά και γρήγορα.

Αντε βρε %%%%%%%%%%%%%%%%% που ηρθες να βγαλεις το κομπλεξ κατωτεροτητας σου εδω μεσα....

Edited by yian
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαίνω τα αρνητικά σχόλια. Απλώς εγώ συμφωνώ με αυτόν που έβαλε την διαφήμιση και λέω τη γνώμη μου. Είμαι απόλυτα σύμφωνος. Χωρίς κόμπλεξ. Χωρίς φόβο και πάθος.

  • Downvote 13
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το δεύτερο Γιάννη.

Ο Γαλαζούλας δε νομίζω να έχει χρόνο για να τρολλάρει.

Edited by Panos_
Link to comment
Share on other sites

ε κάπως πρέπει να ζήσουν και οι μηχανικοί. Τι να γίνει. Έτσι είναι αυτά. Μηχανικός σημαίνει φτηνά και γρήγορα.

 

Κάτι τέτοιο δηλ.

 

"Εύκολα, ΦΘΗΝΑ, Γρήγορα
Συμβουλές για το νοικοκυριό και όχι μόνο, διαλεγμένες από εμπειρία και από το ιντερνετ"
 
ή κάτι τέτοιο
 
 
ή όπως στην φωτογραφία παρακάτω 
 
Πλάκα μας κάνεις ..... γιατί μόνο έτσι μπορώ να το δώ ... θεωρώ ότι "φθηνά και γρήγορα" έχεις μόνο για πολύ χαμηλές τιμές του "ποιοτικά".

post-2272-0-89665800-1396085912_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαίνω τα αρνητικά σχόλια. Απλώς εγώ συμφωνώ με αυτόν που έβαλε την διαφήμιση και λέω τη γνώμη μου. Είμαι απόλυτα σύμφωνος. Χωρίς κόμπλεξ. Χωρίς φόβο και πάθος.

Λυπάμαι τους πελάτες σου φίλε (αν έχεις...)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@zac

Κρίνοντας από τους συμμετέχονες στην πλειονότητα των θεμάτων, ή έχεις άδικο, ή απευθύνεσαι σε λάθος ακροατήριο.

Edited by DIMITRIS80
Link to comment
Share on other sites

@zac

Κρίνοντας από τους συμμετέχονες στην πλειονότητα των θεμάτων, ή έχεις άδικο, ή απευθύνεσαι σε λάθος ακροατήριο.

 

σχολίασα ένα άρθρο. Αυτός άλλωστε είναι και ο σκοπός που γράφουμε εδώ. Αλλά φαίνεται οτι όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.