Μετάβαση στο περιεχόμενο

Το πιο καυτό καλοκαίρι στη Γη από το 1880


Engineer

Recommended Posts

Ήρωνα...το (-1) που μόλις σου έσβησα ίσως σημαίνει ότι κάποιος θεωρεί ότι το παρατραβάμε το θέμα στις ειδήσεις. Δεν υπάρχει άλλη λογική ή τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να υποθέσω κάτι άλλο. Για να μην κουράζουμε τους άλλους και κουραζόμαστε κι εμείς, δεν ανοίγουμε ένα παρόμοιο θέμα στο "Περιβάλλον"; Εκεί η συζήτηση μπορεί να κυλάει με ρυθμούς χαλαρότερους αφού ούτε κι εγώ μπορώ να ανταποκριθώ εύκολα. Εξ' άλλου υπάρχουν κι άλλοι συνάδελφοί σου που μπορούν να συμμετάσχουν. Αν τραβήξει τράβηξε.  

Φτιάξε p.m. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 287
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν μπορώ να σχολιασω στο φόρουμ αλλά ούτε και να ψηφίσω και τα σχετικά, διότι εδώ και 9 μήνες (!!!!!) που έχω κάνει τον λογαριασμό μου, δεν μου έχει σταλεί το mail επιβεβαίωσης και άρα δεν είμαι ολοκληρωμένο μέλος.
Έχω στείλει 3-4 φορές μήνυμα στους moderators αλλά δεν βλέπω καμία αλλαγή.
Οποιαδήποτε πρόταση-βοήθεια-συμβουλή είναι ευπρόσδεκτη :)

Y.Γ. Έχω ψάξει στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία αλλά ουτε εκει μου έχει έρθει κάτι

Link to comment
Share on other sites

Ε, ας το συνεχίσουμε εδώ και βλέπουμε. Δεν μπορώ απόψε να στείλω post, η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι και πάρα πολύ σ' αυτό το θέμα τι θα πω. :grin: Αύριο.  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Λοιπόν δεν ξέρω πόσοι θα διαβάσουν το μήνυμα αλλά σκέφομαι να κάνω αυτό που πρότεινε ο Κωνσταντίνος και να ανοίξω ένα νέο διάλογο στο Forum.

Απλά προβληματίζομαι για τον τίτλο και την ενότητα στην οποία πρέπει να το κάνω.
Μάλλον στην ενότητα ''Κουβεντα'' και με τίτλο "Περί Κλιματικής Αλλαγής".
Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ήρωνα, χρόνια πολλά, καλή χρονιά. Δεν βλέπω με καλό μάτι για το εν λόγω θέμα το χώρο της "Κουβέντας".  Καλύτερα να πάει στο "Περιβάλλον". 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.