Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαδηλώσεις και κουκουλοφόροι


g-volos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως τον Κούγια αν το πετύχω πουθενά να κινείται Αθήνα θα τον φτύσω κατάμουτρα για αυτά που λέει.....

 

Και μετά θα αρχίσει να κάνει όπως έκανε ο Μητσικώστας!!!! ;)

"πάρε και συ αγωγή, πάρε και συ!"

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τον Κούγια αν το πετύχω πουθενά να κινείται Αθήνα θα τον φτύσω κατάμουτρα για αυτά που λέει.....

 

 

:roll:

 

πολλοι θελουν φτυσιμο.. αν ξεκινας απο τον κουγια τι να πω.....

 

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Βρε, δεν πήρατε χαμπάρι την υπερασπιστική γραμμή που ακολουθεί ο πρώην σύζυγος Βατίδου? ''Εν βρασμώ ψυχής'' και όλα επιτρέπονται. Αν τον φτύσω δηλαδή δεν μπορώ εγώ να επικαλεστώ βράσιμο? Αφού εκεί που περπατάω αμέριμνος, τσουπ σκάει ο άλλος και μου σμπαραλιάζει τη διάθεση, την αισθητική, τα πάντα.

 

Να φοράει κουκούλα!

 

υ.γ. την είδηση για το ''θάνατο'' του αστυνομικού την είχε προωθήσει ο νυν κατηγορούμενος, αν δεν απατώμαι, για να δημιουργήσει εντυπώσεις. Υποθέτω ότι δεν είναι τόοοοοσο ηλίθιος να πει τέτοιο ψέμα. Αυτό που φοβάμαι είναι ότι μέσα στους κόλπους της αστυνομίας κυκλοφορούν εσκεμμένα ψευδείς ή παραποιημένες ειδήσεις για να μπορούν να τους κοντρολάρουν καλύτερα συναισθηματικά.

Link to comment
Share on other sites

και από τον Βατίδη ξεκινάω.

 

και για να μην μπερδευόμαστε όσον αφορά στο ααντιδραστικό του χαρακτήρα .....έχω καταδιώξει και υπουργό με τη μηχανή με σκοπό να τον στολίσω που πήγε να με πατήσει το αμάξι του....

 

με σταμάτησαν βέβαια το octavia από πίσω..... :evil: :evil:

 

Kαι το φτύσιμο το καλό θα έρθει ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με επιστημονικές μελέτες η ένταση και τα συναισθήματα οργής μας κλέβουν χρόνια ζωής αυξάνοντας πολύ τις πιθανότητες καρδιοπάθειας και εξασθενίζοντας το ανοσοποιητικό μας σύστημα. PEACE! :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=c5mYsTGjP_Y

Link to comment
Share on other sites

και για να μην μπερδευόμαστε όσον αφορά στο ααντιδραστικό του χαρακτήρα .....έχω καταδιώξει και υπουργό με τη μηχανή με σκοπό να τον στολίσω που πήγε να με πατήσει το αμάξι του....

 

με σταμάτησαν βέβαια το octavia από πίσω..... :evil: :evil:

 

 

αυτο σιγουρα καπου το εχω ξανα διαβασει :roll: . το εχεις αναφέρει ξανα εδω η σε καποιο αλλο φορουμ?

 

μηπως να κανουμε ενα νημα με φορουμ που επισκεπτομαστε? που ξερεις μπορει να γραφουμε και αλλου "μαζι"

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιότατη πρακτική. Έτσι μπορούν να γίνουν αρκετές συλλήψεις επ΄αυτοφώρο. Δεν ξέρω αν είναι σύμφωνο με τους κανονισμούς, είναι πάντως αποτελεσματικότατο. Επιτέλους η αστυνομία πρέπει να καταλάβει ότι με πάνοπλους ατυνομικούς που ζυγίζουν 50 κιλά περισσότερο από το φυσιολογικό τους βάρος δεν μπορείς να προφτάσεις και να συλλάβεις κανέναν κουκουλοφόρο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.