Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανεργία.


lefterism

Recommended Posts

τα pc μας έχουν πάρει φωτιά στην πασιέντζα.

A, φίλε μου, εγώ το έκανα αυτό τον Δεκέμβρη!!! Τώρα το παίζω επιστήμονας και ασχολούμαι με κάτι άλλο, το οποίο θα σας το παρουσιάσω σε λίγες μέρες!!!! ;) Κατά τα άλλα όμως έχω και πόκερ παιχνιδάκι στο pc καθότι και πολύ φίλος του!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 36
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να κανονισουμε καμια βραδιά πόκερ ρε παιδιά! Να παίξουμε τις σταδίες, πολύμετρα, νήματα σταθμης, αλφάδια κτλ κ όποιος κερδίσει να έχει ένα τεχνικό γραφείο κομπλέ :)

Link to comment
Share on other sites

Σιγα με τα πονταρίσματα παιδιά, μπορεί να τραβήξει καιρό η κατάσταση, να έχουμε κάτι να ποντάρουμε και αργότερα....

Πάντως αν βλέπεις και παίρνεις εσύ τηλέφωνα τους πελάτες να προχωρήσει η δουλειά, αντί για το αντίστροφο, κάτι λέει αυτό.

 

Μάλλον θα το ρίξουμε όλοι στην επιστήμη, σαν τον acnt.

Link to comment
Share on other sites

Τσκ τσκ, τι πόκερ βρε παιδιά ? ή θα παίξουμε χαρτιά ή όχι.. Πόκα, η βασίλισσα όλων των παιχνιδιών.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα το ρίξουμε όλοι στην επιστήμη, σαν τον acnt.

 

H καλύτερη μου...

Κάνω πράγματα τα οποία έκανα στο πανεπιστήμιο και τα οποία ονειρευόμουν οτι θα τα έκανα όταν δούλευα... Ξέρεις τί είναι να "πιάνεις" την ουσία της επιστήμης και να μην τρέχεις με εφορίες, πολεοδομίες συνεργεία κτλ;

 

Υπομονή λίγες μέρες... Θα μοιραστώ τους...καρπούς!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

............. και τα οποία ονειρευόμουν οτι θα τα έκανα όταν δούλευα...

Όλοι κάτι τέτοια ονειρευόμασταν, αλλά με τις Πολεοδομίες, τις εφορίες κτλ παλεύουμε. :(

Αϊντε acnt τσίγλα μας λίγο, δώσε αποτελέσματα και πληροφορίες του έργου σου :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.