Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα ρύθμιση οφειλών


MOUGGOLIAS

Recommended Posts

έχετε ρε παιδιά (γκάλοπ) να πληρώσετε τα τρέχοντα 30 Ιούνη? Εγώ ούτε μία στο μύριο.Και τότε τί? Θα τούς έχουμε δώσει το δικαίωμα νόμιμα να μάς κυνηγήσουν κιόλας?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά! Κι εμένα αγαπητέ 131 ευρώ δόση μου βγάλαν, αλλά μέχρι το 2023 :D :D

Μικρός είσαι ακόμα.......δε σε φοβάμαι εσένα!!!

Link to comment
Share on other sites

έχετε ρε παιδιά (γκάλοπ) να πληρώσετε τα τρέχοντα 30 Ιούνη? Εγώ ούτε μία στο μύριο.Και τότε τί? Θα τούς έχουμε δώσει το δικαίωμα νόμιμα να μάς κυνηγήσουν κιόλας?

 

Εγώ ούτε μία στο τρισεκατομμύριο....

αλλά χρειαζόμουν μία εγγυητική και ασφαλιστική ενημερότητα σε δύο τοπογραφικά για άδειες...

αναγκαστικά λοιπόν μπήκα στη ρύθμιση και ότι προλάβω να αποπληρώσω...

Link to comment
Share on other sites

Η μηχανογραφηση του ΤΣΜΕΔΕ ειναι για ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ!!!

 

Δεν μπορουν καν να εισπραξουν τμηματικα 2-3-4 μηνες, αλλα μονο ενα εξαμηνο μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η τροπολογια,για να τη συζητησουμε...δηλ.ο Δεκεμβριος ειναι ληξιπροθεσμος...

τωρα τι εννοει με τις τρεις δοσεις....

post-43062-0-67976200-1430325307_thumb.jpg

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

έχετε ρε παιδιά (γκάλοπ) να πληρώσετε τα τρέχοντα 30 Ιούνη? Εγώ ούτε μία στο μύριο.Και τότε τί? Θα τούς έχουμε δώσει το δικαίωμα νόμιμα να μάς κυνηγήσουν κιόλας?

Ειναι θεμα συγκυρίας. Προσωπικά χρειαζόμουν την ασφαλιστικη ενημερότητα για να εργαστώ σε εργολάβο δημοσίου έργου. Αν συνεχίσω στο καπάκι και στο επόμενο μιας και τα λεφτα ειναι πολυ καλα θα εχω για τα τρέχοντα. Αν δεν έπαιζε αυτη η πρόσληψη δεν θα έμπαινα καν σε διακανονισμό

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Η μηχανογραφηση του ΤΣΜΕΔΕ ειναι για ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ!!!

 

Δεν μπορουν καν να εισπραξουν τμηματικα 2-3-4 μηνες, αλλα μονο ενα εξαμηνο μαζι.

Τον Δεκεμβριο πως τον εισπράττουν ξεχωριστα? Εκει τους συμφέρει επειδη δεν εχουν εκδοθεί ακομα τρεχουσες εισφορες! Δηλαδή αν κάποιος χρεωστάει λιγο πανω απο 5000 για να το κατεβασει προκειμενου να γλυτωσει τα τοκοχρεολύσια θα του που δεν γινεται 1 η 2 μηνες αλλα ολο το εξαμηνο?

Link to comment
Share on other sites

το κατεβασει προκειμενου να γλυτωσει τα τοκοχρεολύσια θα του που δεν γινεται 1 η 2 μηνες αλλα ολο το εξαμηνο?

 

 

 

Ετσι μου ειπαν.

Μονο για εξαμηνο κοβουν εντυπο πληρωμης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.