Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΤΣΜΕΔΕ: Διαθέσιμη η εφαρμογή για υπαγωγή σε κατώτερη ασφαλιστική κατηγορία


Engineer

Recommended Posts

Καπου 10% ειμαστε αυτοι που δεν εχουμε την ιδιοτητα του Δ.Υ. ή του Ι. Υ. ή δεν χρωσταμε, ή εχουμε τακτοποιήσει τις οφειλες μας.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις login στο www.tsmede.gr και βγάλεις καινούρια, είναι μέχρι 30/9/15. Τουλάχιστον για νέους ασφαλισμένους.

Eγω ειμαι νεα ασφαλισμενη και μολις ειδα οτι καταληκτικη ημερομηνια ειναι η 31/8..Πιστευω οτι ειναι τυπογραφικο λαθος αλλα μια ταλαιπωρια θα την περασουν οσοι συναδερφοι πανε στις τραπεζες αυτες τις μερες μεχρι να το διορθωσει το τσμεδε.

Edited by ioannat
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εκτύπωσα σήμερα το  ειδοποιητήριο... η απορία μου.....η λήξη της προθεσμίας, από οτι γνωρίζω για τούς ασφαλισμένους του μετά του 1993 είναι 30/9/2015,στο ειδοποιητήριο που εξοδοσα γράφει το παρόν πρέπει να εξοφληθεί μέχρι 31/8/2015! Τελικά ποια είναι η καταλυτική ημερομηνία λήξης ?

ευχαριστώ εκ των πρότερων για την απάντηση σας .

Edited by ΣΑΚΑΝΙΚ
Link to comment
Share on other sites

1.576.32€ για μενα στην 1η ασφαλιστικη κατηγορια ανευ ειδικης προσαυξησης.

Και βγηκε σημερα και πρεπει να πληρωθει μεχρι σημερα?

Παμε καλα?  :shock:

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω:

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕΧΡΙ 30/9/2015 ΘΑ ΕΞΟΦΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ Ε.Τ.Ε. ΚΑΙ ΑΤΤΙCA BANK. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΣΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΤΕΛΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΗΦΘΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΟ.
ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΤΩΝ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΕΙΣΦΟΡΩΝ ΣΑΣ

 

Link to comment
Share on other sites

ΑΣφαλισμένος 11 χρόνια, εκανα αιτηση υπαγωγής στην 1η ασφαλιστική κατηγορία +1η Ειδική προσαυξηση, ειδοποιητηριο 1925,76.

 

Τζάμπα πράγμα λέμε.... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλημέρα!

Όσοι πέσατε κατηγορία, είδατε την αλλαγή 

άμεσα στο ειδοποιητήριο;

Δεν ειδα καμια αλλαγη.

Ολα ειναι στην τριτη κατηγορια, και η προσαυξηση στην πρωτη. Οπως πριν δηλαδή. Μαλλον  θα γινει η διορθωση στο ειδοποιητηριο του β' εξαμηνου.

 

Εχω 12 ετη ασφαλισης και το ειδοποιητηριο μου ηρθε 2.620,14 €

 

Και το ποιο αστειο ειναι οτι κατω κατω γραφει "Ληξη προθεσμιας πληρωμης: 30/04/2015"

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.