Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μειοδότης δημοσιου έργου για πρωτη φορα ποια ειναι η σειρα διαδικασιων


Recommended Posts

Γεια σας! Έχω κηρυχθεί μειοδότης δημοσίου έργου για πρώτη φορά και προφανώς δεν υπάρχει εξοικίωση με την όλη διαδικασία. Γνωρίζει κάποιος ποιες είναι οι διαδικασίες που απαιτούνται από εδώ και μπρος και ποια η χρονολογική τους σειρά. Το έργο είναι κυρίως χωματουργικό με εκβραχισμούς. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Θα αναρτηθεί το πρακτικό και θα περιμένεις πέντε μέρες μη τυχόν και σου κάνει κάποιος ένσταση

Μετά θα περάσει το θέμα από την οικονομική να εγκριθεί το αποτέλεσμα της δημοπρασίας

Αν εγκριθεί θα σου στείλουν επιστολή να προσκομίσεις τα δικαιολογητικά που έχουν λήξει καθώς και αυτά που αναφέρεις στην υπεύθυνη δήλωση

Κι αν όλα αυτά είναι σωστά πάλι με έγγραφο θα σου ζητήσουν να προσκομίσεις εγγυητική επιστολή για υπογραφή σύμβασης

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις..! Να είστε καλά! Το άγχος μου είναι μεγάλο σαν καινούρια στον κλάδο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εννοείται ότι στο τελος θα φροντίσεις να παρεις την εμπειρια με τα εντυπα Α Β

Δεν το πιασα αυτο; Μπορεις να δωσεις παραπανω λεπτομερειες;

Link to comment
Share on other sites

Η '' Υπηρεσία '' αφού συμπληρώση τα έγγραφα θα τα στείλει ή θα ενημερώση την Δ15, θα δώσει και σε εσένα αντίγραφα νομίζω. Τώρα που το συζητάμε πρέπει να πάρω από και εγώ από 2 έργα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.