Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συζητείται η παράταση της προθεσμίας καταβολής ασφαλιστικών εισφορών ΕΤΑΑ-ΤΣΜΕΔΕ


GRTOPO

Recommended Posts

Να ρωτήσω και εγώ κάτι όσοι από τους συναδέλφους μπήκαν στην επιλογή της κατώτερης ασφαλιστικής κατηγορίας το Β 2015 τους ήρθε αυξημένο σαν να μην εντάχθηκαν ποτέ?το Α 2015 θυμάμαι ήταν 1000+ ( με την ένταξη) ενώ το Β 2015 1266, και στην ανάλυση γράφει κάτι κουλά σε κάθε υποκατηγορία : 3 μήνες ανω 5ετίας και 3 μήνες κάτω..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω και εγώ κάτι όσοι από τους συναδέλφους μπήκαν στην επιλογή της κατώτερης ασφαλιστικής κατηγορίας το Β 2015 τους ήρθε αυξημένο σαν να μην εντάχθηκαν ποτέ?το Α 2015 θυμάμαι ήταν 1000+ ( με την ένταξη) ενώ το Β 2015 1266, και στην ανάλυση γράφει κάτι κουλά σε κάθε υποκατηγορία : 3 μήνες ανω 5ετίας και 3 μήνες κάτω..

  Kαι μένα το ίδιο @#$%%

  Πιο γελοιοι από ποτέ

  Μας βαλανε να πληρώσουμε να μη χρωστάμε,να "κατέβουμε" κατηγορία και ΜΕΤΑ δεν άλλαξε ΤΙΠΟΤΑ

  Επίσης ΥΠΕΡ ΟΑΕΔ? εγώ με κλειστά βιβλία ένα χρόνο και θα πληρώσω υπέρ οαεδ? μου είχαν χρεώσει το ίδιο το 2014, τους πήρα για εξηγήσεις και μου είχαν πει ότι ήταν λάθος!Την επόμενη είχε βγει διορθωμενο ειδοποιητήριο.Τώρα είναι νομικά κατοχυρωμένο αυτό??ποιες νομοθεσίες ισχύουν!!! Τελευταία δόση μετά διαγραφή,καραγκιόζηδες όλοι τους

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.....υπάρχει κάποιος που θα μπορέσει να ενημερώσει αν θα πάρει τελικά παράταση? Αν σήμερα αποφανθούν θετικά οι "σοφοί"....θα σημαίνει αυτόματα και παράταση?

Link to comment
Share on other sites

Στη σημερινή συνεδρίαση της Δ.Ε. του Τομέα Μηχανικών & Ε.Δ.Ε., θα συζητηθεί το θέμα της μετάθεσης της καταληκτικής ημερομηνίας πληρωμής των ασφαλιστικών εισφορών του Β' Εξαμήνου 2015  (προηγ. λήξη: 15/02//2016)

(Τελ. ενημέρωση 15/02/2016 11:35)

 

μόλις ανέβηκε....εντάξει....τουα'ι'λάιτ ζόουν

είναι τζόγος απλά

Link to comment
Share on other sites

Έχει μετρήσει κανείς,πόσοι,στην Ελλάδα,μάς κάνουν πλάκα;Πόσοι και ποιοί είναι αυτοί που μάς εμπαίζουν;ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ τους.....ΤΡΑΓΙΚΟΙ(;;;)!!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Παίζουν με την αγωνία μας....ΕΛΠΙΖΩ έστω και στο παρα-πέντε να δωθεί παράταση! Ακόμη και λίγες μέρες θα κάνουν διαφορά αν εισπράξουμε έσοδα που αναμένουμε από δουλειές απλήρωτες....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.