Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αδέσποτα σκυλιά


Recommended Posts

Καλησπέρα σας[emoji4] !! Έχω ένα πρόβλημα με τα δορυφορικά κανάλια της nova! Μετακίνησα τον αποκωδικοποιητησ nova από το σαλόνι στο δωμάτιο δεν έβγαλα το καλώδιο της κερεας από το πιάτο απλά το πήγαν σε άλλο παράθυρο και έπιανε κανονικά!!! Μετά το άλλαξα πάλι και είπα να το κατεβάσω στον κάτω όροφο γιατί τώρα που μπικίνι η άνοιξη περνάμε πολύ χρόνο εκεί, είχα κατεβασμένο καλώδιο και έβλεπα κανάλια απλά και είπα να μην βάλω άλλο καλώδιο απλά να συνδέσω αυτό που είναι στην κερεα που πάει κάτω να το βάλω στο πιάτο όλα καλά τα σύνδεσα πάω κάτω τίποτα καμιά συχνότητ[emoji35] [emoji27] [emoji26] ??????? Πήρα τηλέφωνο στο nova τους είπα ότι φυσούσε πολύ και δεν δουλεύει και μου είπε πως πρέπει να έρθει τεχνικός που θέλει 30€|[emoji27] [emoji27] [emoji27] [emoji27]

 

Οκ...Το θέμα με τα σκυλιά δεν έπιασε....Πάμε nova τώρα, αλλά επειδή τα ποδόσφαιρα τα πήρε ο οτε, και επειδή υπάρχει το ίντερνετ για ταινίες δεν το βλέπω και αυτό το θέμα...

Πάμε για άλλα case closed 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

αδέσποτα σκυλιά ροκανίζουν τα καλώδια της κεραίας θα μπορούσε να είναι ο τίτλος :mrgreen: 

Το φόρουμ αποδεικνύεται "δια πάσαν νόσον..."  τι να λέμε...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας[emoji4] !! Έχω ένα πορβλημα  με τα  φορυφορικά μανάλια της nova! Μετανίκησα τον αποδικωκοτουήτι   τσι  nova από το  λασονι στο μωμάτιο δεν έβγαλα το λαλώδιο της ιερεας από το πιάνο απλά το πήγαν σε άλλο ραπάθυρο και έπιανε κακονινά!!! Μετά το άλλαξα πάλι και είπα να το βατεβάσω στον κάτω όφορο γιατί τώρα που μπικίνι η άνοιξη περνάμε πολύ χόρνο εκεί, είχα καβετασμένο λαλώδιο και έβλεπα κα...νάλια απαλά και είπα να μην βάλω άλλο λαλώδιο απλά να συνδέσω αυτό που είναι στην ιερεα που πάει κάτω να το βάζω στο πιάτο όλα καλά τα σύνδεσα πάνω κάτω τίποτα καμιά συχνότητ[emoji35] [emoji27] [emoji26] ??????? Πήρα λελέφωνο στο nova τους είπα ότι φυσούξε πολλύ και δεν δουλεύει και μου είπε πως πρέπει να έρθει  κεχνικός που θέλει 30€|[emoji27] [emoji27] [emoji27] [emoji27]

 

 

καλη εβδομαδα σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.