Μετάβαση στο περιεχόμενο

κατάταξη μηχανικών με προσωπικά κριτήρια


dim salo

Recommended Posts

με ποια σειρά (φθίνουσα) θα τοποθετούσατε τις ειδικότητες των διπλ. μηχανικών με οποιαδήποτε προσωπικά κριτήρια .παράδειγμα  ΠΜ- ΑΤΜ - ΑΜ- ΝΜΜ - ΜΜ κτλ

Link to comment
Share on other sites

ας αναφέρω κάποια κριτήρια : αριθμός μελών στο ΤΕΕ , την σειρά που δηλώσαμε στο μηχανογραφικό ή την σειρά πού θα τα δηλώναμε τώρα, ανεργία , αυτό που μας αρέσει τώρα  , πρόγραμμα σπουδών και οποιοδήποτε θέλει ο κάθε ένας

Link to comment
Share on other sites

Καθαρα υποκειμενικα ειναι ολα. Αφου εισαι πολτικος μηχανικος τι σε ενδιαφερει τοσο τωρα. Εκτος και θες να προτεινεις κατι σε καποιον μαθητη οποτε θα πρεπει να μπουν πιο σημαντικα κριτηρια στην ερευνα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γνώρισα Ηλεκτροτεχνίτη που στο καλό καιρό των κεραιών τηλεόρασης

ανέβαζε το βοηθό ή τον άνδρα στην ταράτσα ή στα κεραμίδια και εκείνος πηδ.. σε 

την κυρία και κάπου κάπου φώναζε ...γύρισέ την κι άλλο..κι άλλο ..κι άλλο...

Μετά φώναζε η κυρία εντάξει ..εντάξει.. 

Link to comment
Share on other sites

με ποια σειρά (φθίνουσα) θα τοποθετούσατε τις ειδικότητες των διπλ. μηχανικών με οποιαδήποτε προσωπικά κριτήρια .παράδειγμα  ΠΜ- ΑΤΜ - ΑΜ- ΝΜΜ - ΜΜ κτλ

Πρώτα (και με απόσταση) οι Αρχιτεκτόνισες

Στα χρόνια μου, ήταν οι ωραιότερες φοιτήτριες στο ίδρυμα(*). Γι' αργότερα δεν ξέρω

 

(*) ήταν βέβαια και κάτι "φευγάτες" καλοτεχνίτισες, αλλά αυτές δεν μετράνε ως μηχανικοί...

Link to comment
Share on other sites

Για γυναίκα αρχιτέκτων.. Για άντρα ναυπηγός μηχανικός. Τίτλοι που κάνουν γκελ εκατεροθεν

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.