Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξοικονομώ ΙΙ - Πληροφοριακό σύστημα (Οδηγός φωτογραφιών)


Recommended Posts

Chrome,firefox που δοκιμασα ειναι οκ.

Mail μπορει και να μην ερθει. Σε καποιους δεν ηρθε για τον αρ. Πρωτ.

 

Αφου καθε αιτηση ειναι σε διαφορετικο προσωπο κανονικα σε καθε πρωτοκολλο.

Δε μπορεις ταυτοχρονα να εχεις 2 αιτησεις στο ιδιο προσωπο (εκτος αν η 1 ειναι τμημα πολυκατοικιας).

Edited by Sw0rdf1sh
Link to comment
Share on other sites

....

 

ΥΓ Συγνώμη προς τουσ συντονιστές αλλά δεν βρήκα κάποιο άλλο ενεργό θέμα να κάνω την ερώτησή μου...

 

Έχουμε ειδική ενότητα για το Εξοικονομώ 2018 ΕΔΩ και θα βρεις σχεδόν τα άπαντα. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ο συναδελφος δε θα προλαβει να ενταξει και τις 26 :( εκτος αν εχει προσωπικο 10 ατομα και αλλος τελικα κανει την αιτηση του πελατη του.

Το δικαιο ειναι να ενημερωσει και τους πελατες του.

 

Το προγραμμα αναφερει οτι την αιτηση την κανει ο ωφελουμενος, τον βοηθα ο συμβουλος (που βλεπει την αιτηση του), αλλα την υποβαλει ο ωφελουμενος τελικα.

 

Εδω στην Πελοποννησο τελειωσε σε 4 ωρες.

Αν υπηρχε χρονος ολα θα ηταν ιδανικα και θα γινονταν ετσι.

 

Τι τεχνικη εταιρια; εδω συμβουλος μπαινει και μη μηχανικος αν θελει (στο οποιο διαφωνω απολυτα).

 

Μου είπε ότι θα έχει 4 άτομα και θα τις μοιραστούν. Με τόσα που ζητάει κάθε αίτηση πάλι χλωμό μου φαίνεται να προλάβει.

 

Εγώ πάντως έχω μία (1) πελάτισσα και δεν έχω τους κωδικούς της, δεν τους ξέρει και μου είπε ότι η λογίστρια ίσως έχει φύγει για Πάσχα. Οπότε μάλλον με τους δικούς μου κωδικούς θα μπω... Κι εγώ διαφωνώ στο να είναι σύμβουλοι μη μηχανικοί αλλά με το άγχος που έχω φάει αυτές τις μέρες να πω την αλήθεια θα προτιμούσα απλά να είχα κάνει ένα ΠΕΑ και να τα έκανε τα υπόλοιπα άλλος...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει κωδικούς taxis :

1ον δεν μπορεί να ξεκινήσει τη δήλωση (γιατί ο σύμβουλος μετά μπαίνει.

2ον δεν μπορεί να την υποβάλει. Ο αιτών υποβάλει μέσα και όχι ο σύμβουλος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.