Μετάβαση στο περιεχόμενο

"Εκπαίδευση Μηχανικών σε Τεχνολογίες Πληροφορικής & Επικοινωνιών (ΤΠΕ)


Recommended Posts

Συγχαρητηρια σε όλους του μηχανικούς του ΤΕΕ που πλέον μπορούν ελεύθερα να μάθουν το 3dmax και να ασχοληθούν με animation και graphic design και πλεόν θα μπορούν να προσληφθούν από τηλεοπτικά κανάλια, διαφημιστικές εταιρείες, κινηματογραφικούς κολοσσούς κτλ. Γιατί σπουδάσαμε άραγε πολυτεχνείο αφού το ΤΕΕ μας θέλει σχεδιαστές?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

henry, 3 posts (μέσα σε 7 μήνες) κατακριτικά χωρίς να προσφέρεις κάτι εποικοδομητικό.

Πραγματικά σκέφτομαι "βρε μπας και είναι ο Μάκης?"

Link to comment
Share on other sites

Να δω τι άλλο θα ακούσουν τα αφτιά μου!Ρε παιδιά πείτε καμμιά γνώμη για τα σεμινάρια.Για τα προγράμματα κατηγορίας Ι π.χ. ξέρει κανείς τίποτα?Έχει πάρα πολλά θέματα και φαίνονται αρκετά ενδιαφέροντα. Εγώ αν και Π.Μ σκέφτομαι να παρακολουθήσω κάτι με ενέργεια ή οικονομικά.Τι λέτε εσείς?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση που σε κάποιους μπορεί να φανεί αφελέστατη...

Είμαι ένας από τους 2000 κληρωθέντες και προσπαθώ να διαλέξω το σεμινάριο που θα παρακολουθήσω.

Τα περισσότερα θέματα από αυτά που με ενδιαφέρουν οργανώνονται από το ΙΕΚΕΜΤΕΕ με έδρα την Αθήνα.

Υπάρχει μήπως και κάποιο παράρτημα του συγκεκριμένου φορέα στη, Κεντρική Μακεδονία?Και αν ναι ποια η διεύθυνση ή το τηλ τους?

Αν γνωρίζει κάποιος συνάδερφος και μπορεί να με ενημερώσει θα το εκτιμούσα αφάνταστα.

Link to comment
Share on other sites

ssamart περιμένω κι εγώ από την κεντρική σελίδα του προγράμματος να ενημερωθώ για το που και καποια προγράμματα θα υλοποιηθούν. Μάλλον αύριο θα αναρτηθούν

Link to comment
Share on other sites

ssamart περιμένω κι εγώ από την κεντρική σελίδα του προγράμματος να ενημερωθώ για το που και καποια προγράμματα θα υλοποιηθούν. Μάλλον αύριο θα αναρτηθούν

 

Καταρχιν ρωτάω γιατι θα ήταν άδικο για τους συναδέρφους της Βορείουθ Ελλάδος, αν όλα αυτά τα πολύκαλά θέματα γίνονται μόνο στην Αθήνα και όχι και σε κάποιο φορέα στη Βόρεια Ελλάδα.

Και κατα δεύτερο γιατί η μοναδική ημέρα που μπορώ να δηλώσω συμμετοχή είναι αύριο...

Link to comment
Share on other sites

μέχρι τις 17/7 είναι οι αιτήσεις. Αν έχω καταλάβει καλά τα θέματα που έχει δημοσιεύσει το ΤΕΕ είναι αυτά που προτίθεται να υλοποιήσει ή θα ήθελε να υλοποιήσει. Δεν είναι σίγουρο ότι θα γίνουν από το ΙΕΚΕΜ ή ότι θα βρεθούν φορείς να τα υλοποιήσουν

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.