Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

12 λεπτά πριν, ted78 said:

Αφού έχει ΚΑΥΑΣ, νομίζω είσαι οκ

 

Ψαχουλεύοντας προηγούμενα προγράμματα κατάρτισης, βλέπω ότι γενικά το σύστημα έχει τη δυνατότητα να δείξει στον πάροχο, αν μία επιταγή κατάρτισης έχει ενεργοποιηθεί ή όχι, βάσει του ΚΑΥΑΣ.

Με ποιον τρόπο?με ενδιαφέρει όπως καταλαβαίνεις! Στην αναζήτηση του εργανη δεν με βρίσκω...Εννοείς αυτόν?

Untitled.png

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν μπορείς να το δεις εσύ. Μόνο ο πάροχος. Έχω στείλει email να με ενημερώσουν αν υπάρχει τρόπος επαλήθευσης της ενεργοποίησης, αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμα.

Αν έρθει κάτι θα ενημερώσω.

 

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι που είστε στο elearningclass εδω και μισή ώρα βάζω τους κωδικούς και μου βγάζει το παρακάτω.. συμβαίνει και σε σας?

image.jpeg.acabdd590f9ba76c7581c9b1c15d7702.jpeg.

 
 
 
 
 
 
Edited by dib
Link to comment
Share on other sites

Από το πρωί είναι πεσμένο.. Βασικά από την αρχή ζήτημα να λειτούργησε κάποιες ώρες 

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

@dib 

Κάνε έναν κόπο και διέγραψε cookies, θα μεταφερθούν σε νέα πλατφόρμα. Το έχω γράψει λίγα μηνύματα παραπάνω...Μου το επιβεβαιώσαν από το ΚΕΚ, λογικά θα ενημερωθούμε περισσότερο τις προσεχείς ώρες.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

@pirsogiannis

Κάποιες φορές δείχνει ένα νέο interface κάποιες άλλες το ίδιο.. Μέχρις στιγμής δεν μπαίνει 

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

30 λεπτά πριν, pirsogiannis said:

Κάνε έναν κόπο και διέγραψε cookies, θα μεταφερθούν σε νέα πλατφόρμα. Το έχω γράψει λίγα μηνύματα παραπάνω...Μου το επιβεβαιώσαν από το ΚΕΚ, λογικά θα ενημερωθούμε περισσότερο τις προσεχείς ώρες.

ΟΚ συνάδελφε και ευχαριστώ.

Τζάμπα πήγαν 9 ενότητες απο χθές μέχρι σήμερα (με πολύ αναμονή σε κάθε ενότητα και κάθε καρτέλα 😡)

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και μόλις απάντηση σε email.. Επαναλαμβάνω για πλατφόρμα elearningclass 

 

157C9DE9-5BCA-4CEF-B416-A973633A5DD1.jpeg

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Τους γρόθους του elearningclass ...πόσο γκάου άτομα είναι εκει μέσα στη πλατφόρμα που δεν ήξεραν να υπολογίσουν οτι θα γίνει χαμός απο συνδέσεις ωφελουμένων και να κάνουν έγκαιρα τις αναβαθμίσεις ώστε να είναι προσβάσιμες κατα τη περίοδο έναρξης του προγράμματος!!!
Χθές μεσημέρι τους πηρα τηλ και τους έβρισα χυδαία.... γρόθους τους είπα... μαλάκες τους είπα... λαμόγια του κερατά τους ειπα για τα 5 μύρια που παίρνουν (κάθε πλατφόρμα για το πρόγραμμα τηλεκατάρτησης) ... τα άκουσαν όλα όσο τους είπα και στο τέλος μου έκλεισαν το τηλ.

ΛΑΜΟΓΙΑ του ΚΕΡΑΤΑ 😡😡😡

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.