Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΠΩΛΗΣΗΣ


Recommended Posts

Δεν ξέρουμε όμως αν θα μπορούσε να κάνει χρήση του Άρθρου 7 γιατί δεν έχουμε εξετάσει τς συνθήκες και κατά πόσο πληρούνται οι προϋποθέσεις για τη μονομερή τροποποίηση της ΣΟΙ (με τα σχετικά ζητήματα).

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, nik said:

Ε εν μέρει κακώς έγινε και η τακτοποίηση γιατί είναι τσάμπα λεφτά....

Συμφωνω και εχω τακαιπωρηθει πολυ

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να επαναφέρετε ίσως το ακίνητο στην κατάσταση όπως αυτο περιγράφεται στην άδεια και στη σύσταση και μετά να πουλήσετε

Edited by Largy
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Largy said:

Μπορείτε να επαναφέρετε ίσως το ακίνητο στην κατάσταση όπως αυτο περιγράφεται στην άδεια και στη σύσταση και μετά να πουλήσετε

Δεν γινετε μου ειπε δικηγορος γτ ο νεος αγοραστής θα κυνηγησει εμενα και οχι αυτους που το εκαναν

 

1 ώρα πριν, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ said:

Δεν γινετε μου ειπε δικηγορος γτ ο νεος αγοραστής θα κυνηγησει εμενα και οχι αυτους που το εκαναν

Εξαλλου θα πρεπει να μπει υπογραφη στην βεβαιωση μηχανικου ..μονο αυτος που τοτε το ειχε κανει

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να καταλάβω,  Kartmb ας ξεκινήσω με το δικό σου γραπτό.

Τακτοποίηση που το είδες ότι έχει γίνει? Διότι θυμάμαι εγώ τώρα ότι η γυναίκα κάπου ανάφερε ότι "το θέμα  ότι καταπατήθηκαν τ.μετ. της οικοδομής κοινόχρηστα το λύσαμε με 3 υπογραφές που πήραμε από την πολυκατοικία". Εσύ που το είδες ότι έχει γίνει τακτοποίηση και έχουν τακτοποιηθεί αυτά τα παραπάνω μέτρα?

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, Arche said:

προσπαθώ να καταλάβω,  Kartmb ας ξεκινήσω με το δικό σου γραπτό.

Τακτοποίηση που το είδες ότι έχει γίνει? Διότι θυμάμαι εγώ τώρα ότι η γυναίκα κάπου ανάφερε ότι "το θέμα  ότι καταπατήθηκαν τ.μετ. της οικοδομής κοινόχρηστα το λύσαμε με 3 υπογραφές που πήραμε από την πολυκατοικία". Εσύ που το είδες ότι έχει γίνει τακτοποίηση και έχουν τακτοποιηθεί αυτά τα παραπάνω μέτρα?

Γραφει στην πρώτη - πρώτη ανάρτηση της: <<Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΝΟΜΟΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΑ 5 ΤΜ ΜΕ 3 ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΣΥΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ>>

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.