Μετάβαση στο περιεχόμενο

Cadware - 3ds Max Design 2009


Recommended Posts

Δεν νομίζω πως φταίει το εργαλείο(η/υ).μαλών εγώ που δεν γνωρίζω το 3d max είμαι ο αδύναμος κρίκος. Μακάρι να μπορούσα να σου απαντήσω αλλά έχω τα μαύρα μου μεσάνυχτα σχετικά με τα ‘’σωθικά’’ του υπολογιστή μου !!!! Πάντως τεκτον –autocad τα δουλεύω χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Συγχωρέστε με για την αμάθεια μου – ζήτω την βοήθεια σας να βελτιωθώ

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη αλήθεια προς την γνώση κρύβεται στην Φιλοσοφία...

 

edit: Το παραπάνω δεν προκειται για ειρωνικό σχόλιο (πρέπει να τα γράφουμε και αυτά αναλυτικά γιατί μερικοί τα μπερεδεύουν σαν ειρωνικά σχόλια...θα αρχίσουμε τώρα να γράφουμε σαν Αναλυτική Γεωμετρία)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Αν αγοράσει κάποιος το 3d studio εκτός από μόνος του με βιβλία κλπ, υπάρχουν κέντρα που κάνουν σεμινάρια; Μόνο στην Αθήνα ή είναι διάσπαρτα ανά την Ελλάδα (όπως αντίστοιχα για το Autocad; ) Τι προτείνετε περί αυτού;

 

Εννοώ τι προτείνετε για την βέλτιστη εκμάθηση του 3D studio max;

 

...

...

...

Έχει κανείς να προτείνει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημερα. Θα ηθελα να σας ρωτησω και εγω κατι. Εχω ξεκινησει να δουλευω πανω στο 3ds εδω και καιρο. εχω καταφερει πολλα.. το προβήμα μου ειναι οτι δεν εχω βρει ακομα καποια βιβλιοθήκη με αντικείμενα. εχετε καμία ιδέα;

 

γιαννη για μενα ο καλύτερος τροπος ειναι τα tutorials. αν κανεις μια αναζήτηση στο youtube με το ονομα του studio θα βρεις πολλα. ειναι χρονοβορο αλλα αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπέρα, έχω σχεδιάσει 3 συνεχόμενες κατόψεις στο cadware και θέλω να σηκώσω τις 2 πιο ψηλά. Μπορώ να το κάνω τώρα? ξέρει κανείς πως γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.