Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Recommended Posts

θα σασ το χαλασω αλλα ετσι ειναι αυτα .....εχουμε ΝΕΑ , ΝΕΑ ΥΔΕ  , υποψιν οτι κανενας , περαν του υπουργου , δεν γνωριζε κατι .......εεεεε ρε με αυτους τους αριστους.... ο @Engineer  το ανεβασε στα dowloads

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αυτές που ήδη έχουν εκδοθεί με παλιότερη ημερομηνία και δεν έχουν κατατεθεί ακόμα στο ΔΕΔΔΗΕ? Κανονικά είναι σε ισχύ? (θεώρηση γνήσιου υπογραφής πρίν τίς 08/10)

Edited by miltos
Διαγραφή παράθεσης προηγούμενου μηνύματος
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη γρήγορη ερώτηση!

Αν δεν έχεις Αδα ( διαύγεια) (μόνο πρωτόκολλο απο την οικεία περιφέρεια), που απαιτείται αναφορά στην άδεια ηλεκτρολόγου, εκεί τι γίνεται???

Edited by Bill22
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, katrmp said:

αυτές που ήδη έχουν εκδοθεί με παλιότερη ημερομηνία και δεν έχουν κατατεθεί ακόμα στο ΔΕΔΔΗΕ? Κανονικά είναι σε ισχύ? (θεώρηση γνήσιου υπογραφής πρίν τίς 08/10)

τελικά ισχύουν 

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά δεν γνωρίζω , απο την προηγούμενη εβδομάδα έχω παραδώσει  ( θεωρημένες) 2 ΥδΕ σε πελάτες μου κ δεν έχουν κατατεθεί στην ΔΕΔΔΗΕ.....Ξαφνικά κ από το πουθενά εμφανίζουν το πρότυπο 60364 χωρίς κανένας να γνωρίζει κάτι.....                                                       

@Bill22 ρωτα το ΤΕΕ 

Edited by miltos
Link to comment
Share on other sites

η αλλαγή από το 384 στο 60364 ήταν γνωστό ότι θα γίνει από πέρσι τουλάχιστον, δεν ήταν κάτι ξαφνικό αφού είχε βγει το πρότυπο και αναμένονταν το φεκ. Είχαν γίνει και ενημερώσεις

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

ειλικρινά δεν γνωρίζω , απο την προηγούμενη εβδομάδα έχω παραδώσει  ( θεωρημένες) 2 ΥδΕ σε πελάτες μου κ δεν έχουν κατατεθεί στην ΔΕΔΔΗΕ.....

μα το φεκ γραφει ότι ισχύουν και μπορούν να κατατεθούν το επόμενο τρίμηνο

Edited by miltos
Διαγραφή τμήματος παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΟΣΕΗ να διαβάσει καλύτερα το ΦΕΚ (το Αρθρο 6) για να δει οτι αυτό που ζηταει προβλέπεται ήδη και για αρκετά μεγαλύτερο διάστημα απο αυτό που ζητάει…

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι προβλέπεται. Διότι λέει για αυτές που έχουν εκδοθεί να κατατεθούν 3 μήνες μετά. Ομως για να τίς εκδόσουν χρειάζονται γνήσιο υπογραφής απο ΚΕΠ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.