Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδικό πρόγραμμα φ/β ως 10kW σε κτίρια


Stelios.A

Recommended Posts

Ναι,αν μπορείς μάθε σε παρακαλώ. Είχαν πει αρχικά ότι θα έκαναν δεκτές περί τις 3000 αιτήσεις στην Κρήτη, εκ των οποίων 1000 στο Ηράκλειο.Όμως δεν έχω νεώτερα σχετικά με την εξέλιξη των αιτήσεων μιας και είμαι και λίγο πίσω στη σειρά.

 

Ο αριθμός πρωτοκόλου (αυτός ο άτυπος που δίνανε) είναι στην τάξη του 580 και ο αριθμός αίτησης στην τάξη του ΦΒ/ΣΤΕΓ/-280

Link to comment
Share on other sites

Άπο κρήτη πάντως και εγω έχω πάρει καμια 25 όρους σύνδεσης για δεκάρια...

 

Είμαι Χανιά. Κάποιοι έχουν κάνει αποδοχή και περιμένουν να πληρώσουν. Μόλις υπογράψουν συμβάσεις θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι 2 ερωτήσεις , σε εκτός σχεδίου κτίριο αλλά με ενεργή σύνδεση παροχής από ΔΕΗ μπορεί να εφαρμοστεί το πρόγραμμα?

μετά τη αποδοχή της προσφοράς σύνδεσης από τον ιδιοκτήτη τι ποσό υποχρεούται να πληρώσει ο ιδιοκτήτης στην ΔΕΗ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΩΝ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ Κ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ Κ ΧΟΝΤΡΙΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ 10 KW ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΟΥΝ?

2. Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΤΕΡΕΩΣΗΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑ, ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΟΥΠΕΣ?

ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ?

3. ΣΕ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΣΤΕΓΗ Π.Χ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΠΑΝΕΛΣ Η' ΤΣΙΓΚΟ ΣΕ ΠΑΛΙΑ ΣΤΕΓΗ, ΕΚΕΙ ΤΙ ΒΑΣΕΙΣ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ Κ ΠΩΣ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝΤΑΙ? ΜΕ ΑΥΤΟΔΙΑΤΡΥΤΕΣ ΒΙΔΕΣ? Η' ΘΕΛΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΛΟΤΕΧΝΙΤΗ?

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν περνας απο μια εταιρεια που κατασκευαζει βασεις?Θα σου λυσουν ολες τις αποριες, αλλα και αλλες που δεν εχεις αλλα θα σου βγουν βλεποντας τις βασεις.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν περνας απο μια εταιρεια που κατασκευαζει βασεις?Θα σου λυσουν ολες τις αποριες, αλλα και αλλες που δεν εχεις αλλα θα σου βγουν βλεποντας τις βασεις.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΣΤΕΓΕΣ ΜΕ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ Κ ΣΕ ΠΑΡΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΣΕ ΔΩΜΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΣΤΕΓΗ......

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχεις εμπειρια απο στεγες με κεραμιδια τοτε και για δωμα οι βασεις ειναι ιδιες σχετικα προσθετοντας μονο το τριγωνο στηριξης.Ουσιαστικα τα προφιλ βιδωνονται πανω σε αλουμινιενιες γωνιες και αυτες στο δωμα.

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχεις εμπειρια απο στεγες με κεραμιδια τοτε και για δωμα οι βασεις ειναι ιδιες σχετικα προσθετοντας μονο το τριγωνο στηριξης.Ουσιαστικα τα προφιλ βιδωνονται πανω σε αλουμινιενιες γωνιες και αυτες στο δωμα.

 

ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΟΥΠΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΒΑΣΕΩΝ? ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΡΙΤΙΝΗ..... ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΡΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΟΥΠΑ. ΣΕ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΣΤΕΓΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΑΣΕΙΣ Η' ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΙΔΗΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΤΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ Κusta 80 Κ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΖΑΛΙΖΩ... :sad::confused:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.