Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απαγωγικό σύστημα στα κάγκελα!


geomechanic

Recommended Posts

1 ώρα πριν, JohnnyHoliday said:

....(Ορθά τα λέει ο συνάδελφος παραπάνω)

Δεν έβαλα ζήτημα ορθότητας ή μη

Απορία είναι...

Ζήτημα κεραυνοί κλπ με τόσο μήκος μεταλλικά πέρασε από το μυαλό μου αλλά δεν ξέρω αν είχε και κάτι άλλο κατά νου σε σχέση με ηλεκτρισμό που μου διαφεύγει 

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε, αν υπάρξει διαρροή ρεύματος λόγω κακής εγκατάστασης του κινητήρα όλο αυτό θα το ξερνάει (και) στα κάγκελα. Δεν συζητάμε το ενδεχόμενο κεραυνού, θα ψηθεί όλη η πολυκατοικία.

Ο συνάδελφος που έδωσε τη βεβαίωση οφείλει να δώσει εξηγήσεις. Να ζητήσετε από το υγειονομικό εγγράφως την άποψη του.

Στήριξη σε κάγκελο απαγορεύεται! Ως τι το κάγκελο προσφέρει στήριξη; Φτιάχθηκε για κάτι τέτοιο; Ταλιμπάν του κατασκευαστικού τομέα που υπογράφουν κιόλας! 
Μπορείτε να ζητήσετε και πραγματογνώμονα από το ΤΕΕ αλλά το ερώτημα θα πρέπει να είναι πολύ συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Didonis said:

Δεν έβαλα ζήτημα ορθότητας ή μη

Απορία είναι...

Μπήκε σε παρένθεση για να διαχωριστεί και ήταν μια διαπίστωση. Δεν αφορούσε σε απάντηση των όσων έγραψες. Αν ενοχληθηκες όμως, μπορώ να το διαγράψω, δεν υπάρχει πρόβλημα.

Edited by JohnnyHoliday
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, alej said:

Η εγκατάσταση είναι πέρα για πέρα παράνομη και επικίνδυνη. 

Επειγόντως και χωρίς δεύτερη κουβέντα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.