Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οδηγός για την ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ΕΣΠΑ


Recommended Posts

Ρε δεν ειναι δυνατον.

 

2 μηχανικοι που ειδα της περιοχης μου, εχουν χτισει τη μιση πολη (αντιπαροχες κλπ) και επιδοτηθηκαν.

 

Οι τυποι πρεπει να γραφουν πανω απο 100.000 ετησιως και μαλιστα εχουν επιδοτηθει και παλιοτερα.

 

Τελικα τα λεφτα πανε στα λεφτα μαγκες.

 

Ειμαστε καταδικασμενοι στην ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

εγω ειδα μια γνωστη μου που ...δεν θα το πιστεψετε.δουλευει στο δημοσιο!!πιθανον με συμβαση αλλα ελευθερο επαγγελμα δεν εχει κανει ποτε.ποιος ξερει τι δηλωσε!.

Link to comment
Share on other sites

@sundance:Και να σου μετά νέους υπολογιστές και καθίσματα στους μηχανικούς που δουλεύουν σε αυτούς και νομίζουν ότι ους προσέχουν κιόλας..

Ψηφίζω ανεξαρτησία των νέων μηχανικών.

Μην αναφέρεις τέτοια παραδείγματα γιατι πικραινόμαστε sundance..

Link to comment
Share on other sites

Αφου εκαναν αιτηση ολοι οι 45αρηδες με >100.000 εισοδημα ετησιως ρε παιδια.

 

Αλλα δεν φταινε αυτοι, προφανως.

 

Το κρατος φταιει, που δεν απεκλεισε καποια εισοδηματα, με την καθυστερημενη λογικη οτι αυτοι σιγα μην ασχοληθουν. Και μαλιστα τα μοριοδοτησε επιπλεον...

 

Καφενείο

 

Που εισαι ρε ΤΕΕ τωρα?

 

Κανε σε παρακαλω, μια ερευνα να δουμε τι εισοδηματα επιδοτηθηκαν στο προγραμμα? Μηπως το 50% και βαλε έχει εισοδηματα πανω απο 50.000?

 

Πλεον νιωθω τοσο κοροϊδο, τοσο εκτος παιχνιδιου, τοσο 'παιδακι', τοσο 'βλακουλης' που το μονο που θελω να βροντοφωναξω ειναι: Να πάτε να κουρευτείτε.

 

Λιγο προσοχή στις εκφρασεις μας

Ευχαριστω terry

Link to comment
Share on other sites

Όχι να αφήσουν τις εκφράσεις να τα δούν αυτοί που κάνουν τον σχεδιασμό.

Μπορεί να σκεφτούν, μήπως κάπου έχουμε κάνει λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω την αγανάκτησή σας, αλλά τα είχαμε πει και πριν τις γιορτές....Απλά στο βάθος του μυαλού μας υπήρχε μια μικρή ελπίδα....Μην πέφτετε συνάδελφοι....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που άμεσα προβληματίζει τώρα είναι, αν εμείς που εγκριθήκαμε πρέπει να χαρούμε ή όχι, αφενός καθότι θα πρέπει να επενδύσουμε ένα σεβαστό ποσό, σε χαλεπούς καιρούς, που αρκετοί από εμάς δεν έχουμε

και αφετέρου αν δανειστούμε για να αντεπεξέλθουμε τι μας εξασφαλίζει ότι κάποια στιγμή θα πληρωθούμε το δικαιούμενο ποσό.

Με υπάλληλο της τράπεζας που μίλησα μόλις έμαθα τα αποτελέσματα μου είπε ότι ούτε και η τράπεζα θέλει να επιχορηγήσει και να τα πάρει αυτή αργότερα, διότι είναι αμφίβολο αν τα χρήματα τότε θα υπάρχουν για να δοθούν στους δικαιούχους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.