Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιστολή του ΤΕΕ προς ΤΣΜΕΔΕ για εκ νέου παράταση καταβολής ασφαλιστικών εισφορών Α εξαμήνου 2016


Engineer

Recommended Posts

Εκκρεμεί ακόμα μια ανακοίνωση από το ΤΕΕ.

"Με νεότερη ανακοίνωση θα υπάρξει ενημέρωση για τη σχετική απόφαση του ΔΣ του ΕΤΑΑ."

Πότε περιμένουν να ανακοινώσουν?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια δεν εχω κανει ακομα την εγγραφη στο webτσμεδε.μπορω να παρω αλλιως το ειδοποιητηριο ??γιατι η παραταση δεν βλεπω να δινεται....

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αυτή τη στιγμή δε μπορούμε ούτε να πάρουμε ασφαλιστική ενημερότητα, ούτε και να πληρώσουμε το Β εξάμηνο? Αν κάποιος δλδ έχει διαγωνισμό αύριο πχ τι θα κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην εχουμε προβλημα στην ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη...Εχω ραντεβου με γιατρο τ απογευμα..μη με κανει ρεζιλι  οτι δεν ειμαι ενημερη και δεν μπορει να μου γραψει φαρμακα!

Link to comment
Share on other sites

Στην ιστοσελίδα του sate.gr αναρτήθηκε η εξής ανακοίνωση, οπότε υποθέτω ότι ισχύει:

 

01/11/2016

ΠΡΟΣΟΧΗ - Όπως μας ενημέρωσε ο εκπρόσωπός μας στη Διοικούσα Επιτροπή του ΕΤΑΑ/ΤΣΜΕΔΕ κ. Δ. Τσουρέκας, η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΣΜΕΔΕ αποφάσισε παράταση πληρωμής εισφορών ΤΣΜΕΔΕ Α΄εξαμήνου 2016 έως τις 30.11.2016 – Εκκρεμεί η επικύρωση της απόφασης από το ΔΣ του ΕΤΑΑ.

Link to comment
Share on other sites

... μάλλον έγινε και η επικύρωση ... και περάσαμε σε ανώτερο επίπεδο .... μετά τον Κατρούμπαλο τι έχει συνέχεια ;;;; ... 

Αν το απορρίψει το αίτημα ακολουθεί έφεση !!! ....

 

Πάντως υπάρχει και η έννοια της "εκ των υστέρων παράταση ημερομηνίας λήξης"....

 

Η σχετική ανάρτηση στο ΤΣΜΕΔΕ.

Υ.Γ. Για τους γνώστες του ποιού μου, να ενημερώσω δια την αυθεντικότητα της παραπομπής και της εικόνας, κοινώς δεν είναι μία μου τρολλιά. :grin:

post-2272-0-03772500-1478102707_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

... μάλλον έγινε και η επικύρωση ... και περάσαμε σε ανώτερο επίπεδο .... μετά τον Κατρούμπαλο τι έχει συνέχεια ;;;; ...

Αν το απορρίψει το αίτημα ακολουθεί έφεση !!! ....

 

Πάντως υπάρχει και η έννοια της "εκ των υστέρων παράταση ημερομηνίας λήξης"....

 

Η σχετική ανάρτηση στο ΤΣΜΕΔΕ.

Υ.Γ. Για τους γνώστες του ποιού μου, να ενημερώσω δια την αυθεντικότητα της παραπομπής και της εικόνας, κοινώς δεν είναι μία μου τρολλιά. :grin:

Υπάρχει μια ιστορία με τον λύκο και τους κατοίκους του χωριού.. Για τις παραπομπές

Τώρα για το θέμα, λυπάμαι τους συναδέλφους που κρέμονται από τα χείλη ανίκανων να πάρουν έγκαιρος μια απόφαση.. Δηλαδή ο άλλος που δεν κατάφερε δεν ξέρει αν έχασε η δεν έχασε τον διακανονισμό του. Προσωπικά επειδή τα είχα πλήρωσα πριν κανα δίμηνο αλλα είναι κάτι που αφορά όλους μας μιας και από τη μια στιγμή στην άλλη μπορεί να βρεθούμε στην αντίπερα όχθη

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.