Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανενεργά τριγωνομετρικά Γ.Υ.Σ


Recommended Posts

Ενημερώνω ότι η λίστα με τα 100 περίπου τριγωνομετρικά που συγκεντρώθηκε μέχρι το τέλος Νοεμβρίου, παραδόθηκε στη ΓΥΣ και πλέον αναμένονται οι δικές τους ενέργειες.

Ενα ευχαριστώ σε όλους που συνέβαλαν στη συγκέντρωση αυτής της λίστας.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Φ.Χ. ΙΣΤΙΑΙΑ - ΤΡΙΓΩΝΟΜΕΤΡΙΚΟ 125054 <<ΠΥΡΓΟΣ>> X=41793?,Y=431046? ΒΑΘΡΟ

 

Φωτο με θέα την απέναντι νησίδα "Μοναστήρι"

post-4362-0-04337300-1349290596_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω ότι η λίστα με τα 100 περίπου τριγωνομετρικά που συγκεντρώθηκε μέχρι το τέλος Νοεμβρίου, παραδόθηκε στη ΓΥΣ και πλέον αναμένονται οι δικές τους ενέργειες.............

 

κατ' αρχήν συγχαρητήρια και μπράβο στους συναδέλφους που συνέβαλαν σ' αυτή τη προσπάθεια

 

είναι εφικτό να δούμε πια είναι αυτά τα 100 τριγωνομετρικά ?

 

και αν ναι, που μπορούμε να τα βρούμε ? εδω στο forum ?

Edited by dib
Link to comment
Share on other sites

Ανεβασα ενα αρχείο που μου εστειλαν απο to hepos με τα τριγωνομετρικά που δεν χρησιμοποιήθηκαν στο μετασχηματισμό μεταξύ HTRS07 και ΕΓΣΑ 87.

 

εεεεεδώ :
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φ.Χ ''Λιτόχωρον''

 

Λοιπόν είναι εντελώς ισοπεδωμένα τα:

 

201012

201016

 

και το 201013 βρίσκεται εντός ρεσεψιόν ξενοδοχείου, οπότε ακόμη και να είναι όρθιο δεν βλέπει ουρανό. Δεν ξέρω αν το άφησαν όρθιο και αν έχτισαν το ξενοδοχείο τριγύρω του, αυτό που ξέρω είναι ότι αν είναι όντως όρθιο εντός της ρεσεψιόν θα αποτελεί αξιοθέατο για τους τουρίστες.

 

Επιφυλάσσομαι και για τα 201015 και 201011 διότι έσπασαν τόσο πολύ οι όρχεις μου να βρω ένα βάθρο όρθιο, ώστε δεν κατέγραψα τους αριθμούς τους, πάντως σίγουρα λείπουν στην περιοχή άλλα 2, το ξέρω διότι βρήκα όρθιο με την 6η προσπάθεια.

 

1 ώρα αποτύπωση, 3 ώρες να βρω τριγωνομετρικό όρθιο. Είναι τραγικό μιλάμε, τί να πεις στον άλλο τώρα που πληρώνει? Δώσε μου +50 ευρώ βενζίνη και service που έσπασα το κάρο να βρω ένα βαθράκι ? Αυτό που ξέρω είναι ότι το 201021 είναι σίγουρα στη θέση του

Edited by [email protected]
Link to comment
Share on other sites

To 201013 είναι στα ταράτσα του ξενοδοχείου (olympian bay )οχι στη ρεσεψιόν, μπορείς να ζητήσεις να ανέβεις χωρίς πρόβλημα. Απλά έχουν βάλει ενα δορυφορικό πιάτο μπροστά και έχεις περιορισμένη ορατότητα.

Edited by cve20126
Link to comment
Share on other sites

το ξενοδοχειο ηταν κλειστο φιλε, θεοκλειστο, επομενως το χειμωνα το τριγωνομετρικο ακομα και που υπαρχει, ειναι αχρηστο

Edited by [email protected]
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.