Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι γίνεται με το emichanikos;


belbos

Recommended Posts

@terry:

 

καλή η ιδέα,αλλά κατά βάση δεν έχω όρεξη στ' αλήθεια να μπλέξω.......είμαι εκνευρισμένος,όχι απελπισμένος για να βάλω τον ivan......

 

@elpinor

 

όχι,για λειτουργίες της πλατοφόρμας μιλάω......όπως καλά κατάλαβε ο ss_sk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 142
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτά είναι ένα μανιφέστο είπαμε!!!!:lol:

 

Και γενικά είναι η προσωποποίηση της διαδικτυακής μας αποτυχίας να υλοποιήσουμε κάτι που θα ήταν καλή ιδέα.....

 

Βέβαια,όλοι οι υπόλοιποι συμμετέχοντες ήταν στα λογικά τους,εκτός από τον ιδιοκτήτη, γι' αυτό κ κατέληξε έτσι.Και εκτός απο το rigid,που ποτέ δεν είναι στα λογικά του!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με ενοχλεί που κάποιος κατέβασε ένα φόρουμ χωρίς να ενημερωθώ μιας και είχα παλέψει γι' αυτό, όσο είχα παλέψει, και μεταπηδά σε ένα φόρουμ που ομολογουμένως μας πούλησε ηθικά και πλέον μας πουλά και χρηματικά. Ευτυχώς δεν είχα φτάσει τις εργατοώρες του zavi ή του rigid.

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να γράψω και εγώ ένα σωρο αλλά με πιάνει το στομάχι μου.

Εντωμεταξυ το στομάχι μου αντέχει ένα σωρο (συμπεριλαμβανομένου του πολύ φαγητού) εκτός από την αδικία και την κοροϊδία.

Μετά από αυτά που περάσαμε περισυ με την αφεντιά του εγώ δεν θα ασχοληθώ με την πάρτη του.

Με κάλυψαν απολύτως ο ΖΑVI και ο CNA.

Θα υπενθυμίσω ότι όταν ξεκίνησε η κοροϊδία οι μόνοι σχεδόν που γκρινιαξαν και αντιταχθηκαν σε αυτό ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ήταν ο GRTOPO και ο ACNT.

Τον δεύτερο τον «περιποιηθηκαμε» για τα καλά εμείς ή «περιποιηθηκε» τον εαυτό του από μόνος του χωρίς την παρουσία του ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και τσέκαρα το site χτες καθότι όταν είχα πάρει μυρωδιά την ύπαρξή του και έκανα register την επόμενη έκλεισε:).

Ομολογώ ότι αν και τα ίδια άτομα που πρωταγωνιστούν με τη συνεισφορά τους εδώ πρωταγωνιστούν και εκεί, το e είναι ανώτερο του παρόντος.

Οι λόγοι πολλοί απλά θέλησα να εκφράσω την πρώτη μου εντύπωση.

Θεωρώ άδικο πάντως να υπάρχει συνάδελφος που να έχει προσφέρει τόσα και στα δύο site και παράλληλα να είναι αποκλεισμένος και απο τα δύο είτε με τον ένα είτε με τον άλλο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Ας περιμένουμε ποιοι θα παραμείνουν τελικά πριν κάνουμε σχόλια....

Και ας μην μιλάμε για αδικίες.

Είναι λογικο το να κρίνετε και να βγάζετε λάθος συμπεράσματα οταν δεν γνωρίζετε τα γεγονότα τα οποία είναι αδιαψευστα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το e και εμένα μου φαίνεται μία κλάση πάνω σε εμφάνιση και δυνατότητες. Σε κάνει να το προτιμήσεις αν είναι να διαλέξεις τώρα φόρουμ δηλαδή αν είσαι νέος μηχανικός. Η αλήθεια να λέγεται. πάντως αν θα είναι πετυχημένο και επί της ουσίας θα δείξει γιατί αυτό μετράει...Π.χ. δείτε πόσο χάλια είναι το eng-tips που γράφει όλη η υφήλιος και πόσο επιτυχημένο είναι.

 

Δηλαδή τώρα θα πρέπει να γράφουμε σε δύο φόρουμς...!Βαριέμαι...8-)

Link to comment
Share on other sites

Και ας μην μιλάμε για αδικίες.

Είναι λογικο το να κρίνετε και να βγάζετε λάθος συμπεράσματα οταν δεν γνωρίζετε τα γεγονότα τα οποία είναι αδιαψευστα.

 

Τα γνωρίζουμε,αλλά παρόλα αυτά ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ RIGID_JOINT!!!:lol:

 

@nik:ο καθένας κάνει ό,τι καταλαβαίνει........εγώ πάντως ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ στο e.......

Link to comment
Share on other sites

Καλά προσπαθώ και εγώ να λαταλάβω τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ και ούτε σύνταγμα κράτους να ήταν! Υπερβολικά νομικίστικοι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.